Zrzuty z tematów PvP

Zbyt potężne kombinacje? Jakieś błędy? A może działanie umiejętności pozostawia wiele do życzenia? Tutaj możesz o tym porozmawiać.

Moderator: Moderatorzy PvP

Deneira
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Deneira » 8 lut 2010, o 00:45

No jakaś kara musi być.....ale to w skrajnych przypadkach, w tych mniej skrajnych wezmę mięciutkie poduszki ;)
spitefulem wojujesz, od spitefula zginiesz!

"Gdyby tak policzyć wszystkie krzesła na świecie, to i tak by to nic nie dało"

FuKs
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: FuKs » 22 lut 2010, o 21:59

Rogi pisze :Gdyby to była twoja praca naukowa, a nie durne predicty to też byś miał gdzieś?

To są durne predicty, a nie praca naukowa, wiec mam je gdzies ;]
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, o 22:19 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 22 lut 2010, o 22:12

Ktoś ukradnie batonik, ktoś samochód. Złodziej jest złodziejem.
Nie próbuj być fajny, bo jesteś ambitnym moderatorem, który nigdy nie przejawił jakiejkolwiek inicjatywy.

FuKs
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: FuKs » 22 lut 2010, o 22:21

Rogi pisze :Ktoś ukradnie batonik, ktoś samochód. Złodziej jest złodziejem.
Nie próbuj być fajny, bo jesteś ambitnym moderatorem, który nigdy nie przejawił jakiejkolwiek inicjatywy.

nie martw sie, dam ci te 10 kluczy jak nic nie trafisz

a swoją drogą, bo widze ze naprawde dla ciebie ta sprawa jest poważna - idz do jakiegos bukmachera, postaw na 8 meczów, a potem stan przy wyjsciu i mow kazdemu kto bedzie wychodzil, ze jest złodziejem, bo skopiował twoje typy. porownanie pracy naukowej do predictow bylo naprawde mistrzostwem swiata, gratuluje.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, o 22:25 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 22 lut 2010, o 22:32

Nie wiem co próbujesz udowadniać, sorry. Plagiat to plagiat (no chyba, że dajesz na kopiowanie przyzwolenie), kradzież to kradzież. Jesteś bodajże dorosły to powinieneś rozumieć pewne rzeczy. Nie można być "trochę złodziejem". Skoro ty na to przyzwalasz to jednak myślę, że nie mamy o czym dyskutować.

Nie ja pierwszy upomniałem się o te zasady, nie ja je zedytowałem. Po prostu przypomniałem o egzekwowaniu.

Smoczy
Awatar użytkownika
Hydra

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Smoczy » 22 lut 2010, o 23:07

Nie potrafisz na dobrą sprawę tego udowodnić, więc nie możesz mieć pretensji, ale w sumie było by lepiej predicty były wysyłane na pw, żeby ludzie użyli swoich szarych komórek,a nie liczyli na fart.

FuKs
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: FuKs » 22 lut 2010, o 23:34

Rogi pisze :Nie wiem co próbujesz udowadniać, sorry. Plagiat to plagiat (no chyba, że dajesz na kopiowanie przyzwolenie), kradzież to kradzież. Jesteś bodajże dorosły to powinieneś rozumieć pewne rzeczy. Nie można być "trochę złodziejem". Skoro ty na to przyzwalasz to jednak myślę, że nie mamy o czym dyskutować.

A powiedz mi, czy jakbym to ja wkleił takie same gildie jak ty w top8, tylko pozamieniał kolejnosc, to tez uznałbys ze to plagiat? Raczej wątpie, bo pewnie pomyslalbys ze mam podobne zdanie co do danych ekip, ale widze je w innej kolejnosci (i niby dlaczego miałbym sie sugerowac twoimi typami?). No chyba ze tez bys nazwał mnie złodziejem. ok, w porzadku, tylko problem polega na tym ze nie udowodnisz tego w zaden sposob, dwa ze to poprostu nie jest kradzież. Porownanie do pracy naukowej jest całkowicie idiotyczne, bo praca naukowa nie polega na wyborze 8 gildii z grupy około 12-15 , tym samym pole manewru jest o wiele wieksze. Ty chcesz sprowadzic ten cały konkurs do zasady "kto pierwszy ten lepszy" czyli ja podaje swoje typy, a jak ktokolwiek kolejny poda takie same gildie, nawet zmieniając kolejność to ma pecha, bo to plagiat i złodziejstwo. Bardzo łatwo widze operujesz takimi "ostrymi" pojęciami.

A tak abstrahujac całkowicie od tematu - otoz mozna powiedziec, ze istnieje pojecie "troche złodziej" bo jest kilka roznych typów kradzieży w prawie (i albo wykroczenie, albo przestepstwo, wiec ten przyklad z batonikiem i samochodem tez do *zady* bo to całkiem co innego). No ale pewnie miałes na mysli taką kradziez z dekalogu, wiec ok - jest tylko jedna .

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 23 lut 2010, o 00:07

Dobra, okej. Ale sytuacja wygląda tak: Hyper dał konkurs, przez 12h nikt nie dał żadnych predictów, dałem je 1., 20 minut potem widzę 5 postów od graczy którzy z PvP mają tyle wspólnego co vanq i doa. Z czego predicty wyglądają prawie identycznie (7/8 na 8 gildii tych samych z 15 które podałeś). Może to domniemanie, ale jestem przekonany, że 3/4 tylko przekopiowało to co dałem. Jako, że nie mam argumentów to trochę matematyki.
Wybranie 8 losowych liczb z 12, które się powtórzą 2 razy (bez liczenia kolejności) to:
~1/495
Wybranie 7 z 12, które się powtórzą z moimi:
~1/66

O ile można powiedzieć, że raz mogą się powtórzyć lub być niezależne (w końcu to powiedzmy 2%), to 5 z rzędu raczej nie jest możliwe.

I nadal nie widzę powodu, dlaczego typ MUSI być jawny. Temat ma nazwę "Lutowy mAT", możesz tam dyskutować na temat gildii, wymienić 10 faworytów, jakoś to uargumentować

Nie ma pojęcia "trochę złodziej", "trochę pedał" "trochę prostytutka", złodziej to złodziej, pedał to pedał a prostytutka to prostytutka. Kradzież różni się tylko wartością skradzionego mienia (a co za tym idzie ciężarem popełnionego przestępstwa).
http://pl.wikibooks.org/wiki/Prawo_karne/C...zest%C4%99pstwa
Poczytaj.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, o 00:09 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

oko
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: oko » 23 lut 2010, o 00:33

THIS IS LIFE RODŻI
Obrazek

FuKs
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: FuKs » 23 lut 2010, o 00:53

czytałem. i dlatego wiem, że:
Rogi pisze :Nie ma pojęcia "trochę złodziej", "trochę pedał" "trochę prostytutka", złodziej to złodziej, pedał to pedał a prostytutka to prostytutka. Kradzież różni się tylko wartością skradzionego mienia (a co za tym idzie ciężarem popełnionego przestępstwa).

i o tym pisałem.

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 23 lut 2010, o 07:32

FuKs pisze :otoz mozna powiedziec, ze istnieje pojecie "troche złodziej"

Aha

FuKs
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: FuKs » 23 lut 2010, o 09:32

Rogi pisze :trochę złodziej to pedał , złodziej to trochę prostytutka a prostytutka to poczytaj.

Aha
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, o 09:34 przez FuKs, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 23 lut 2010, o 09:45

FuKs pisze :Aha

Aha

lonson
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: lonson » 23 lut 2010, o 17:57

Rogi pisze :jestem idiotą

wygra [rawr]

Adris
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: Adris

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Adris » 23 lut 2010, o 19:54

lonson napisał :wygra [rozp]

fix'd
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

grim ripa
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: grim ripa » 23 lut 2010, o 20:59

Kasperov napisał :KoX buildy to miało ToW FEAR i Lech reszta to jakieś ploty.

Oni wprowadzą powiew świeżości, ich główną broniom ma być derwisz na łuku!

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 30 mar 2010, o 11:53

Znasz angielski?

reyu
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: reyu » 30 mar 2010, o 22:57

Rogi pisze :Znasz angielski?

masz dauna? a nie czekaj... pytanie retoryczne...

@daun/down: siema! ~pozdrawiam Neona!

szybki EDIT: zapraszam do korzystania z usług Grzegorza O. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=975843908 zniżki na święta!
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, o 23:33 przez reyu, łącznie zmieniany 1 raz

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 30 mar 2010, o 23:07

reyu pisze :mam dauna

No cześć.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusja o grze PvP