ZASADY POSTOWANIA

READ ME!
Umiejętność ma błędne działanie? A może nie wiesz jak do końca działa? Tu jest odpowiedni dział aby o tym dyskutować.

Moderatorzy: Moderatorzy PvE, Moderatorzy PvP

czokalapik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.
 
Wiek: 32
Lokalizacja: Nałęczów
Płeć: Mężczyzna
Serwer GW2: [EU] Blacktide

ZASADY POSTOWANIA

Post autor: czokalapik » 12 maja 2006, o 16:14

Dla czytelności działu obowiązują zasady:

1) Nazwą tematu ma być Nazwą Skilla (uniwersalną - angielską), napisaną bez błedów.
2) Opis tematu ma być zgodny z innymi (Klasa [Atrybut]), napisane bez błedów.
3) W temacie powinien znależć się pełen Opis Skilla (wersja angielska lub polska), jego Rodzaj (Skill, Spell, Enchantment, etc etc), oraz dotatkowo wg uznania (jesli będzie to potrzebne w przyszłej dyskusji) recharge, cast time, koszt. Opcjonalnie wykorzystać można tag [ skill ] (Przykładowo Odnowienie).
4) W temacie powinna być podjęta dyskusja tylko o jedenym skillu, jeśli dyskusja tyczy się współdziałania kilku skilli, zależności miedzy nimi, czy też różnicy w działaniu (o ile nie jest ona oczywista) temat powinien zawierac nazwy tych skilli (patrz punkt 1), a opis Klasa [Atrubut1, Atrybut2], lub Klasa1 [Atrybut1], Klasa2 [Atrybut2]. Jeśli opis będzie zbyt długi bo temat tyczy sie wielu skilli trzeba pomyśleć czy nie podjąć dyskusji w dziale "Dyskusje o grze PvP" (jeśli jest to dyskusja bardziej ogolna niż o konkretnych skillach), lub skrócić nazwy na przyklad klas (W [Axe, Sword], Mo [Divine, Protection])* Nie związane z tematem wypowiedzi, zawierające OT, wyzwiska, prowokacje i tym podobne będą kasowane. Powtarzające się takie przypadki ukarane zostaną ostrzeżeniem.
* Nie stosowanie się do pierwszych dwóch punktow zakończy się zmianą tematu i opisu na prawidłowe i warnem bez ostrzeżenia dla tworcy tematu.

Dlaczego takie a nie inne zasady? Żeby dział był czytelny, oraz żeby nie było bałaganu na automatycznie generowanej z tego działu strony Dyskusje o skillach.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2006, o 14:39 przez czokalapik, łącznie zmieniany 1 raz

Wróć do Dyskusja o UmiejętnościachKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość