Idzie wiosna

Ogólne dyskusje związane z sportem.

Moderator: Moderatorzy OT

Usunięty.
Awatar użytkownika
Burning Titan

Idzie wiosna

Post autor: Usunięty. » 28 mar 2009, o 12:26

Idzie wiosna, więc Durin z kolejnym pomysłem idzie odwiedzić rowerek..
I na razie to tyle.. Bo rower się wziął zepsuł, więc trzeba kupić nowy.
Dobra, ale do czego?
Durin jak zwykle chce robić coś głupiego, czyli poćwiczyć "pseudo Downhill/freeride".
Ale czym? Nie chce kupować na początek czegoś zbyt drogiego, a i tak będę jeździć amatorsko, bo spotkanie z prawdziwą górą to nie to samo, co pobliski lasek, gdzie sie kiedyś jeździło.. ^^
(Taki niby 'trening' przed crossami oops )
Możecie polecić jakiś sensowny MTB w niewygórowanej cenie? (~1000-1500)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2009, o 12:27 przez Usunięty., łącznie zmieniany 1 raz

Vince Flame
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Idzie wiosna

Post autor: Vince Flame » 28 mar 2009, o 13:24

O widzę że nie jestem tutaj sam z moim rowerowym Hobby :> Zależy czym chcesz jeździć i jak. Właśnie zrobiłem sobie przerwę w naprawianiu mojego A-Ganga i patrzę , twój post. Polecam Ci A-Gangi to naprawdę dobre rowery w niskiej cenie. Tylko są to bajki nieco uniwersalne , do każdej dziedziny MTB . A ja za miesiąc kupuje profesjonalny rower do DH :gun: POZDRO :biggrin:

Edit - Nie przerzucaj się na crossa. Rower to samo zdrowie , no i też można poszaleć. ^^
Ostatnio zmieniony 28 mar 2009, o 13:26 przez Vince Flame, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Usunięty.
Awatar użytkownika
Burning Titan

Idzie wiosna

Post autor: Usunięty. » 30 mar 2009, o 20:51

Kupuje sobie rowerek firmy Beone, na początek wystarczy mi hardtail.
;)

Vince Flame
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Idzie wiosna

Post autor: Vince Flame » 30 mar 2009, o 21:23

Darth Durin pisze :Kupuje sobie rowerek firmy Beone, na początek wystarczy mi hardtail.
;)

Pamiętaj , nigdy nie kupuj na ślepo !!! To podstawowa zasada !!! Najpierw musisz się na nim przejechać i obczajić co i jak :> Radziłbym ostrożnie z takim zakupem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

thebill
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Idzie wiosna

Post autor: thebill » 30 mar 2009, o 21:37

A ja polecam bmx fajny, łatwy w obsłudze i kręci laski ^^

Usunięty.
Awatar użytkownika
Burning Titan

Idzie wiosna

Post autor: Usunięty. » 31 mar 2009, o 17:45

Wohoho, na bmx'ie po górach, no ładnie ^^
A tutaj fotka, którą znalazłem w necie, tak samo wygląda.
Obrazek

Greth
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Idzie wiosna

Post autor: Greth » 31 mar 2009, o 18:11

Vince Flame napisał :Pamiętaj , nigdy nie kupuj na ślepo !!! To podstawowa zasada !!!

Chyba zmienię swoje podejście do rowerów...

Miałem kiedyś rower - jeszcze z komunii, służył mi wiele lat. Przetrwał słońce/deszcz/błoto - a nawet zderzenie czołowe z wielkim głazem czy dziadkiem.

Krótka piłka: Jaki typ roweru polecacie do jazdy miejskiej i ogólnie wypady za miasto gdzieś po nieco bardziej wyboistych drogach? Jakiś czas temu szukałem informacji o rowerach w internecie i wiem, że jest kilak rodzajów rowerów - ja szukam czegoś w miarę uniwersalnego i mocnego - tak, żeby dwukołowiec nie rozpadł się - bo potrafię wycisnąć z roweru siódme poty

No i żeby cena była w miarę przyzwoita jak na polską kieszeń. Może ktoś się krótko by wypowiedział? ^^
Ostatnio zmieniony 31 mar 2009, o 18:13 przez Greth, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Vince Flame
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Idzie wiosna

Post autor: Vince Flame » 31 mar 2009, o 21:28

Darth Durin pisze :Wohoho, na bmx'ie po górach, no ładnie ^^
Obrazek

Niieeeeee... Nie kupuj tego shitu :0
To nie jest rower do jazdy górskiej :glare: To jest rower do pseudo jazdy górskiej wystarczy spojrzeć na jego konstrukcję. Możesz nim jeździć najwyżej po krawężnikach vv

Grethort pisze :Chyba zmienię swoje podejście do rowerów...

Miałem kiedyś rower - jeszcze z komunii, służył mi wiele lat. Przetrwał słońce/deszcz/błoto - a nawet zderzenie czołowe z wielkim głazem czy dziadkiem.

Krótka piłka: Jaki typ roweru polecacie do jazdy miejskiej i ogólnie wypady za miasto gdzieś po nieco bardziej wyboistych drogach? Jakiś czas temu szukałem informacji o rowerach w internecie i wiem, że jest kilak rodzajów rowerów - ja szukam czegoś w miarę uniwersalnego i mocnego - tak, żeby dwukołowiec nie rozpadł się - bo potrafię wycisnąć z roweru siódme poty

No i żeby cena była w miarę przyzwoita jak na polską kieszeń. Może ktoś się krótko by wypowiedział? ^^

Polecam już po raz kolejny A-Ganga , jest lekki i bardzo wytrzymały. Nadaje się zarówno do streeta jak i do lekkiego DH :biggrin:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

thebill
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Idzie wiosna

Post autor: thebill » 2 kwie 2009, o 17:39

Darth Durin pisze :Wohoho, na bmx'ie po górach, no ładnie ^^
Obrazek

Kolego po górach może nie ale na dircie da się bardzo dobrze pobawić ^^

kashankiomi
Awatar użytkownika
Jade Armor

Idzie wiosna

Post autor: kashankiomi » 3 kwie 2009, o 14:03

Nie słuchajcie Vinca, wystarczy popatrzeć na inne jego posty w pozostałych tematach w tym dziale...

Grethor, polecam wszystkie Authora. Sam mam Author Solution z 2008 roku i w pobliskim lesie to na nim wszystko już robiłem. Wytrzymały rower, właśnie do takich zadań ekstremalnych jak mówisz, bo sam roweru też nie oszczędzam... A-ganga nie znam, ale jakoś jestem sceptycznie nastawiony do opinii Vinca ...

\/ A-gang to author ... ale .... ale na serio ?

Bo jesteś małym cfaniaczkiem, takie wywody o własnym zdaniu to prezentuj w prawdziwym życiu, a nie na forum.
Nie znam = nie jeździłem na nim. Jeszcze jakieś pytania ?
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2009, o 21:14 przez kashankiomi, łącznie zmieniany 1 raz

Vince Flame
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Idzie wiosna

Post autor: Vince Flame » 3 kwie 2009, o 20:58

kashankiomi pisze :Nie słuchajcie Vinca, wystarczy popatrzeć na inne jego posty w pozostałych tematach w tym dziale...

Grethor, polecam wszystkie Authora. Sam mam Author Solution z 2008 roku i w pobliskim lesie to na nim wszystko już robiłem. Wytrzymały rower, właśnie do takich zadań ekstremalnych jak mówisz, bo sam roweru też nie oszczędzam... A-ganga nie znam, ale jakoś jestem sceptycznie nastawiony do opinii Vinca ...

Taaak , a to dlaczego ? Bo nie jestem kolejnym ponurakiem na tym forum ? Posłuchaj mnie wyraźnie koleś , jeśli zawsze będziesz siedział w kącie i bał się jawnie wyrażać swojego zdania to nikt nie będzie się z tobą liczył vv Jeśli masz coś do mnie to powiedz wyraźnie co , a jak nie to powiem ci krótko WYJDŹ TCHÓRZU :>

PS: Jesteś idiotą. A-Gang to Author więc zastanów się czy w końcu popierasz moje zdanie czy nie :glare:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Verliologht
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Idzie wiosna

Post autor: Verliologht » 3 kwie 2009, o 22:02

Taaak , a to dlaczego ? Bo nie jestem kolejnym ponurakiem na tym forum ? Posłuchaj mnie wyraźnie koleś , jeśli zawsze będziesz siedział w kącie i bał się jawnie wyrażać swojego zdania to nikt nie będzie się z tobą liczył sleep.gif Jeśli masz coś do mnie to powiedz wyraźnie co , a jak nie to powiem ci krótko WYJDŹ TCHÓRZU sneaky.gif

PS: Jesteś idiotą. A-Gang to Author więc zastanów się czy w końcu popierasz moje zdanie czy nie glare.gif

.... Proszę cię wyjdź & nie wracaj
[img]http://img%20width=150%20height=19]http://img254.imageshack.us/img254/3292/ver1smalldx8.jpg[/img]

Vince Flame
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Idzie wiosna

Post autor: Vince Flame » 3 kwie 2009, o 22:17

Verliologht pisze :.... Proszę cię wyjdź & nie wracaj

Jak chcesz ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostTen post został usunięty przez Visek 24 kwie 2016, o 02:05.

Wróć do Sport