Nowy epizod Living World "A Crack in the Ice"

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Post autor: DraQin » 15 mar 2017, o 12:06

@DawYd
ii chyba też tak zrobię, tylko musiałbym znaleźć grę dla siebie a z tym też mam problem, podrzucisz coś?
edit: o kurde ale mam zapłon, 8 marca a ja rutynowo myślałem że nikt nie odpisał bo tu jak na pustyni tylko krzaczki się przetaczają :/ .
Ostatnio zmieniony 15 mar 2017, o 12:07 przez DraQin, łącznie zmieniany 1 raz
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 25 kwie 2017, o 21:12

Wracamy do dźungli, konduktor collin zapraszałby do hajp trejnu :D
https://www.youtube.com/watch?v=NyjcZF6cGhU&t=0s
God Walking Amongst Mere Mortals

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DraQin » 26 kwie 2017, o 22:21

DawYd napisał :Wracamy do dźungli, konduktor collin zapraszałby do hajp trejnu :D
https://www.youtube.com/watch?v=NyjcZF6cGhU&t=0s

No, szałpałba. Robią cutscenki cinematic'i z animacjami twarzy. Dajmy im jeszcze ze 20 lat to może doczekamy się holywoodu w mmo...
Znowu powracają mursaaci jako niemilce i główne nemesis, smoki pewnie zejdą na dalszy plan, a jak canthy nie ma, tak nie będzie :< .

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 26 kwie 2017, o 22:41

Trzeba przyznać, że fajnie im to na filmikach wygląda - aż chce się grać. Ale już nie dam się nabrać ;) przed GW 3 :roll: obejrzę na youtube całe Lore i będzie git.

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 27 kwie 2017, o 11:51

sorhed napisał :Trzeba przyznać, że fajnie im to na filmikach wygląda - aż chce się grać. Ale już nie dam się nabrać ;) przed GW 3 :roll: obejrzę na youtube całe Lore i będzie git.

Dziwne, bo jak dla mnie LS3 to najlepszej jakości PvE od premiery :suspicious:

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 2 maja 2017, o 13:57

Dziś dzień patcha... generalnie wylało się mnóstwo informacji na temat dodatku, na tych screenach jest wszystko, ale nie będę tu ich wklejał. Czyli znów Arena jest pod ścianą z ogłoszeniem dodatku :D. Warto dziś oglądać QA na twitchu Areny. Btw współczuję, że ciężko jest zachować to wszystko wewnątrz developerów, ale takie życie ;)

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: riot » 2 maja 2017, o 16:20

Jeżeli to wszystko prawda, a w 99% jestem pewien, że tak - to może dam grze ósmą szansę xD
Obrazek

Eld
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Eld » 3 maja 2017, o 11:10

DawYd napisał :Dziś dzień patcha... generalnie wylało się mnóstwo informacji na temat dodatku, na tych screenach jest wszystko, ale nie będę tu ich wklejał. Czyli znów Arena jest pod ścianą z ogłoszeniem dodatku :D. Warto dziś oglądać QA na twitchu Areny. Btw współczuję, że ciężko jest zachować to wszystko wewnątrz developerów, ale takie życie ;)

Możesz podać link, gdzie mogę przeczytać coś o owych spekulacjach?
Obrazek

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 3 maja 2017, o 12:20

Pewnie, podeślę album na priw, jeżeli bardzo chcesz..
Właśnie przeszedłem story- co tam się odwaliło... :D Podeszli z pomysłami i dla mnie wyszło kozacko. Nie oczekiwałem tak głębokiej podróży, i to dosłownie :roll:
Mapa również na ogromny +, zróźnicowana, nowa masterka zerżnięta z legionu, ale sprawdza się idealnie... Ale byłem przekonany, że wylądujemy gdzieś przy rata novus.
Poza tym MO powiedział już, że za 2-3 miesiące ostatni odcinek historii, a potem prosto do dodatku bez większej przerwy. Można chyba powoli nowy topic zakładać :O
+ Wychodzą na prostą powoli z zawartością heart of thorns- mapy poprawlili, legendarki wychodzą, armor wyszedł i dodając do tego, że zapłaciliśmy za LS3 to chyba teraz dodatek jest dużo atrakcyjniejszy.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2017, o 12:45 przez DawYd, łącznie zmieniany 1 raz

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: riot » 3 maja 2017, o 13:38

Moim zdaniem Arena stara sie zrobi wszystko aby nie modelować smoków i unikac jakiejkolwiek konfrontacji z nimi. Najpierw Mordemoth w postaci kijanki, teraz ''to'' naciągane coś... :p

Powinni *zadzitrutu* takim zhatianem na raidzie i wszyscy byliby zadowoleni.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2017, o 13:38 przez riot, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Lord_J@RO » 3 maja 2017, o 19:06

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Hyper Chan » 3 maja 2017, o 19:56

Hype train znowu się rozpędza. Stacja docelowa to chyba Nightfall (i bardzo dobrze!). A osoby, które się nie zmieszczą na pokład mogą dojechać własnym środkiem transportu. Choo choo ^^
Szkoda tylko, że w tych przeciekach na próżno szukać jakiś materiałów o gvg, ale myślę, że pvp to już sobie twórcy dawno darowali. Może i dobrze, bo lepiej skupić się porządnie na pve niż tracić czas na tryb, z którego się prawdopodobnie nic już nie wyciągnie.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2017, o 20:04 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 3 maja 2017, o 20:30

Ja się zastanawiam, co są w stanie dać w launch day na dzień dobry oprócz story z krainą i specjalizacjami i masterkami, bo to są pewniaki. Jak na razie wszystkie raidy, fractale itp. mają swoją oś czasu, także tylko czekam co dodatkowo ogłoszą. Paczkę dungów, fractali? To byłoby coś, ale liczę na coś nieszablonowego oprócz tego.

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DraQin » 10 maja 2017, o 14:35

Zaliczyłem sobie na youtube fragment fabuły z head of snake, i myślałem że ta mapa będzie gdzie indziej - bardziej na północy od divinitys reach. A ona o tak po prawej obok miasta, trochę nad willą tego ministra z koziej trąby...
W zasadzie bardziej mi odpowiada szybkie przeglądanie fabuły w necie niż granie, nie wiem czemu. A ten filmik z wyciekami z dodatków to mnie nawet ciekawi, dużo piachu, jakieś małe elementy wody no i lawa - ale bardziej to może być toksyczna pustynia ta od palawy joko. Więc można założyć że albo będzie coś z lawą albo czerwie, kryształowa pustynia, kolejny doppelganger i forgotten z głowami węży. Chociaż ciekawi mnie co oni na tej pustyni zrobią, może niedobitki kourny albo jakaś cywilizacja vabbi, prowadząca wykopaliska archeologiczne z zakresu domeny udręki :) .
No jeszcze to mogą być ci latający co to mieli smokiem glint się opiekować...

edit: O matko, mounty i pustynia, aż mi final fantasy 7 się przypomina. https://www.youtube.com/watch?v=LCyW-nJTLPo przykładowa scena na samym początku jak coś :) . A potem jak z tym motorem jechał...
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, o 14:39 przez DraQin, łącznie zmieniany 2 razy

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 10 maja 2017, o 20:18

lake doric fajnie się wpasowało w tą przestrzeń, wiadomo blisko posiadłości caudecusa musiało być... mimo że dodatek wygląda płasko to raczej się nie martwie... oczywiście w większości poradzili sobie z technicznymi aspektami i mechaniką, ale buildplejty muszą dodać- ludzie ich zjedzą. Więc pozostaje tylko content do dodawania, na co liczę.

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DraQin » 12 maja 2017, o 17:14

W sumie mnie bardziej ciekawi czy następny dodatek będzie w ramach promocji posiadał hota w sobie. Gliderów nie lubię, ale ten wilczy mount mi się podoba. Chociaż to trochę daleko idąca fantastyka, bo wolałbym mieć zwykłego konika o wdzięcznej nazwie Okoń i pomykać po świecie zabijając cyfrowe potwory za pieniądze..

A nie, czekaj...

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 13 maja 2017, o 09:35

DraQin pisze :W sumie mnie bardziej ciekawi czy następny dodatek będzie w ramach promocji posiadał hota w sobie.

Gdy w 2015 zapowiadali model finansowy HoT, to tak to właśnie przedstawiali - że każdy kolejny dodatek będzie zawierał w sobie wszystkie poprzednie. Więc jeśli np. ktoś ma skromne tempo grania, to może kupować, powiedzmy, co drugi dodatek i nadal nic go nie ominie.

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DraQin » 13 maja 2017, o 10:47

No i jeśli tak będzie to o to właśnie chodzi, oby tak było, byle cena nie była z czapy :/ .

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: DawYd » 13 maja 2017, o 12:13

Cena pewnie będzie tyle co poprzednio, ale będzie core+ hot+ expac2. Dla nowego lub f2p to okazja idealna, ale dla "weteranów" cena mogłaby być niższa ze względu na posiadanie tych 2 poprzednich i zapłacenie dużo wyższej ceny za oba osobno. Pożyjemy, zobaczymy, zresztą jak ma być cały aktualizowana jak mniej więcej teraz to wygląda to też inaczej się patrzy, bo content do expac2 będziemy np. dostawać przez kolejny rok. Ja bym chciał, ale pewnie silnik gw na to nie pozwala, żeby te mapy na pustyni jednak były olbrzymie, jak w otwartym świecie np. wowa. Te mounty naprawdę wtedy by były niezłym uzupełnieniem. Na screenach są co prawda większe, ale na pustyni wciąż pozostaje mnóstwo miejsca, a mapy wręcz wydają się tam małe :)

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 13 maja 2017, o 22:38

DawYd napisał :Ja bym chciał, ale pewnie silnik gw na to nie pozwala, żeby te mapy na pustyni jednak były olbrzymie, jak w otwartym świecie np. wowa. Te mounty naprawdę wtedy by były niezłym uzupełnieniem. Na screenach są co prawda większe, ale na pustyni wciąż pozostaje mnóstwo miejsca, a mapy wręcz wydają się tam małe :)

Ja po cichu liczyłem, że mapy w nowym dodatku będą podobnej wielkości co w LS3 (czyli podobnie małe), za to będzie ich wiele. Jeśli jednak już mają być duże, to ograniczyłbym wertykalność, żeby pustynia nie zaczęła nagle wyglądać jak Verdant Brink czy wnętrze wulkanu.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy