Sprzedam !!!

Gry Komputerowe
Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Rymcajs Ja Yeti
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Sprzedam !!!

Post autor: Rymcajs Ja Yeti » 6 lis 2007, o 20:12

Gry, które mam do sprzedania (w nawiasie podaję oceny które dały tej grze portale internetowe: gr online, wirtualna polska, onet.pl i cd action):

Wiedźmin-RPG stworzony przez polaków, nówka sztuka! (9,5-10/10)
Tom Clancy's Rainbow Six 3 Raven Shield- Strzelaninka, trochę łażenia i kombinowania (9-9,1/10)
Mafia-gra gangsterska (9-9,8/10)
Warhammer 40k Dawn Of War-Super strategia, w pełni działa (8,5-9/10)
Tony Hawk's American Wasteland-jedna z najnowszych gier zręcznościowych Tony'ego (8,5-8,9/10)
Gothic 2-Jedna z najlepszych gier RPG ubiegłych lat (8,9-9/10)
Neverwinter Nights-Najbardziej oczekiwana gra RPG 2002-go roku (8,5-9,1/10)

Ceny gier bardzo obniżam od cen w sklepach !!!

Oczywiście nie pisałbym tego gdybym nie miał do sprzedania GW :)

Sprzedam wszystkie części Guild Wars (prop, fac, nightfall, gw:en) i pre order gw:en razem z wyjechanym kontem na którym są między innymi 3 postacie PvE na 20 poziomach (paragon-włócznie, warrior-dobry do farmienia VWF i Ranger-wyjechany trapper na UW itp) wszyscy mają armory warte łącznie 300k.
Na koncie mam odblokowane wszystkie kampanie na Hard Mode (poza gwen), dużo odblokowanych skilli, minipeta (grawla shamana) i pewnie dużo rzeczy o których zapomniałem :P

Pisać na GG: 1349924, kom: 669386546 albo na mail abc415@vp.pl .

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

Sprzedam !!!

Post autor: shark1490 » 6 lis 2007, o 20:21

Za ile sprzedasz GW wszystkie części i za ile wiedźmin ? a NWN to 2 czy 1 ?
Obrazek

Upiór
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Sprzedam !!!

Post autor: Upiór » 6 lis 2007, o 20:25

EULA nie pozwala odsprzedawać kont GW.

A do sprzedaży może użyj allegro, bądź serwisu gry-online.pl, gdzie jest dział do odsprzedaży gier i daj link z ogłoszeniem do tego na forum.

To tak, żeby nie było tutaj bałaganu.

Greth
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Sprzedam !!!

Post autor: Greth » 7 lis 2007, o 11:17

Rany boskie - to nie allegro...
Obrazek

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Sprzedam !!!

Post autor: Pajonk » 7 lis 2007, o 11:39

Tia już to widzę: pewnie najpierw trzeba mu wysłać pieniądze i... na tym skończy się transakcja. Idź na Allegro skoro masz ochotę to sprzedać. ;P
BTW: czy leci z nami moderator?
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

Rymcajs Ja Yeti
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Sprzedam !!!

Post autor: Rymcajs Ja Yeti » 7 lis 2007, o 14:18

Na allegro wystawię to wszystko jak mi już wyślą pocztą potwierdzenie rejestracji (czyli se poczekam...) a na gry-online już wystawiłem. Za konto z wszystkimi gw chce 200 zł (i tak tanio), za nvn (pierwsza część) 10 zyla i za Wiedźmina chce tylko 6 dych
Ostatnio zmieniony 7 lis 2007, o 14:19 przez Rymcajs Ja Yeti, łącznie zmieniany 1 raz

Mateusz'
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Sprzedam !!!

Post autor: Mateusz' » 16 lis 2007, o 20:54

to imba... idź na targ, może ktoś kupi.

xDemonx
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Sprzedam !!!

Post autor: xDemonx » 9 sty 2008, o 15:52

a ile chcesz za mafie?? ;> moge zaplacic przy odbierze podwarunkeim ze zapakujesz w przezroczysta folie :P

Wróć do Gry komputerowe