Ankieta, gameplay i Kodan

Masz jakieś komentarze lub chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat nowości ze świata Guild Wars? Tutaj masz szansę to zrobić!

Moderator: Redaktorzy

Rvik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Rvik » 12 sty 2011, o 00:12

Zamiast prezentacji nowej profesji, doczekaliśmy się prezentacji nowej rasy Tyrii, o jakiej jeszcze nie słyszeliśmy - Kodan. Więcej o niej możemy przeczytać na blogu ANety - klik.

Również jakiś już czas temu ukazał się pewien gameplay Guild Wars 2. Warto go zobaczyć. Dlaczego? Usłyszcie sami - klik. Więcej takich gameplay'i znajdziemy tutaj.

Na koniec wróćmy do jedynki. Na guildwarsguru.com Regina poinformowała o ankiecie. Jej temat to reset nieruchomego laddera GvG. Ankietę znajdziemy tutaj.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 13:18 przez Rvik, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
Obrazek

zadymiarz z wybrzeza
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Ankieta, gameplay i Kodanie

Post autor: zadymiarz z wybrzeza » 12 sty 2011, o 00:19

to grywalna rasa czy mobek zwykły?

Rvik
Awatar użytkownika

Post autor: Rvik » 12 sty 2011, o 00:21

mobek zwykły
Obrazek
Obrazek

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Post autor: Hyper Chan » 12 sty 2011, o 00:39

Go go ursan! :P

Reset laddera? Ostro;o Ale tak logicznie patrząc zmieniłoby to coś oprócz zamieszania przez pierwsze dni/tygodnie?
Przy zrównanych rankach słabsze gildie będą częściej trafiały na te topowe, szybki pocisk, resign i znowu. Po kilku takich rundkach jeszcze więcej osób zrezygnuje z gry;o
Fakt trochę odświeży to listę, bo sporo martwych gildi i kupa smerfów tylko sztuczny tłok w top100 robi, ale czy tak naprawdę ktoś patrzy jeszcze na rank? Na champy? IMO liczą się jeszcze tylko wyniki na MAT, ale jestem nieaktywny więc mogę odnosić mylne wrażenie :roll:

Tak BTW...ankieta o gvg na guru;D lol, przecież to mija się z celem;o Już na allegro i ebayu więcej topowych graczy przesiaduje;o (o teamquitter nie wspomne)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 00:43 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Amarth Gurth
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Amarth Gurth » 12 sty 2011, o 07:04

Rvik napisał :Zamiast prezentacji nowej profesji, doczekaliśmy się prezentacji nowej rasy Tyrii, o jakiej jeszcze nie słyszeliśmy - Kodan. (...)

Jak widać twórcy dążą do stworzenia jak najbardziej oryginalnego,"nieoklepanego" uniwersum, bez typowych dla większości "światów" stworzeń, odsuwają na bok krasnoludy, w miejsce klasycznych elfów tworzą Sylvari, itp. (bez wnikania w mechanikę rozgrywki). Koda doskonale wpasowują się w surowy, mało bajkowy (pomijając Pre-Ascalon :) ) świat Tyrii, dla mnie - mimo wszystko - jedna z kolejnych, bardzo ciekawych informacji na temat nadchodzącej gry :ok:
Czekam teraz na posty wszystkich forumowych marud i malkontentów :roll:
@Edit: literówki.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 07:13 przez Amarth Gurth, łącznie zmieniany 2 razy

Musashist
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Musashist » 12 sty 2011, o 10:41

Ta rasa pojawiła się już w pierwszym trailerze w 3:19

Lunar
Awatar użytkownika
.: Cartographer :.
.: Cartographer :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Post autor: Lunar » 12 sty 2011, o 11:46

Zawsze chciałem mieć futro z niedźwiedzia przed kominkiem.
@Rvik - wytłumacz mi skąd masz "Kodanie" w nazwie newsa.
Obrazek

Amarth Gurth
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Amarth Gurth » 12 sty 2011, o 13:18

Musashist pisze :Ta rasa pojawiła się już w pierwszym trailerze w 3:19

Owszem, tyle, że pewnie 99% oglądających uznało to za Norna w "uduchowionej" postaci, więc nie zgrywaj mądrzejszego od innych, że wiedziałeś o Koda od razu, jak tylko zobaczyłeś filmik :frust:

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 12 sty 2011, o 13:38

a ja nie wiedzialem, ale ktos mi tu powiedzial :P ogolnie bylo o nich wiadomo juz jakis czas temu. co nie zmienia faktu, ze spoko dowiedziec sie cos wiecej
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kil69
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Kil69 » 12 sty 2011, o 13:50

Jaki Kodan ?!!1? A cały czas sądziłem, ze to jakaś ładniejsza odmiana Norna :cry:
Obrazek

Bremo
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Bremo » 12 sty 2011, o 14:30

Ta rasa pojawiła się już w pierwszym trailerze w 3:19

Tej rasie jest poświęcone parę stron w artbooku, który ma już z rok, no ale nie było to aż tak wnikliwe. Teraz wiemy o nich więcej niż o sylvari :wacko:

Owszem, tyle, że pewnie 99% oglądających uznało to za Norna w "uduchowionej" postaci

Nornowie chyba nie będą mogli się przemieniać w polarne niedźwiedzie, tylko takie brunatne bardziej :P Chyba, że będzie szersza paleta do wyboru..

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Post autor: Lex » 12 sty 2011, o 14:45

Czy ktoś może mi wyjasnić sens resetu laddera? A tym bardziej resetów "automatycznych" co jakis czas?

Rozumiałem sens resetu laddera np. w Diablo, gdzie po pewnym czasie każdy mógł być "na pierwszym miejscu". Ale w GW? przecież gildia, o ile gra, może spaść w dół.

Już prędzej rozumiałbym skrócenie odstępu między walkami: np. jeśli gildia nie rozgrywa żadnego meczu przez czas dłuższy niż tydzień, tymczasowo (do następnej walki) jest usuwana z laddera i otrzymuje N/A. W ten sposób gildie które grają często zachowałyby rank, a te "away" by nie zajmowałyby kolejnych miejsc.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 14:46 przez Lex, łącznie zmieniany 1 raz
A kuku.

K4Myck
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: K4Myck » 12 sty 2011, o 16:05

Wedlug mnie troche sie z tym spoznili, jakies dwa-trzy lata temu, kiedy o wiele wiecej ludzi gralo pvp, mialo to sens, a dzisiaj? jezeli skonczy sie to tylko na resetach, co np. 3 miesiace, to poza odswiezeniem laddera i utrudnieniem farmienia czempow, nic wiecej raczej nie osiagna.

Jezeli ma miec to jakis sens, to powinni pomyslec o zwiekszeniu nagrod za granie gvg i branie udzialu w ATekach, widzialem ciekawy pomysl, zeby usunac mATy i wprowadzic turniej, ktory bylby rozgrywany co 3 miesiace, ze zwiekszonymi nagrodami, czyli wiecej rpekow, moze jakies nagrody w gw2, a po zakonczeniu tego turnieju zamrozic ladder i nastepnie go zresetowac.

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Post autor: Samug » 12 sty 2011, o 19:23

Oo, wurmy znowu będą zadręczać jakiegoś farmera na początku :love:
Edit: i na dokładkę Jezusy Świebodzińskie jako zraszacze ^^
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011, o 19:25 przez Samug, łącznie zmieniany 1 raz
[VcY]

szerszeń45
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: szerszeń45 » 12 sty 2011, o 20:00

O Kodan już było, choć teraz dali wreszcie porządne info o ich sposobie życia.
Gameplay fajny, ale mimo wszystko wolę już nową profesję. ;)

Sagad
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Sagad » 12 sty 2011, o 21:20

Po tym gameplay'u widać jedno :P Gra rangerem to bardziej FPS niż RPG :P Cholernie dużo dynamiki. Przewroty, uniki, jedna strzała, druga, znowu unik, ciach, ciach.

A co do Kodan. Ciekawa rasa. Nieszablonowa, bo tak na dobrą sprawę w światach które ja kojarzę nie było takowej. Trafiały się ludzkie szczury, tygrysy, ale miśków nigdy. Ciekawe czy z którymś się uda pogadać.
Obrazek

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 12 sty 2011, o 22:27

Widać że gra już powoli ma ręce i nogi premiera coraz bliżej. :ok:
Troszeczkę śmiesznie wygląda postać z łukiem bez kołczanu szczególnie w momencie gdy sięga po następną strzałę nie uważacie?

Tonny
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Tonny » 12 sty 2011, o 23:21

Troszeczkę śmiesznie wygląda postać z łukiem bez kołczanu szczególnie w momencie gdy sięga po następną strzałę nie uważacie?

Nie wyprzedzaj tak! Jest cieciwa jest impreza; kolczan dorobia w GW3 ;)

Trizz
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Trizz » 12 sty 2011, o 23:23

Ta a strzały w kołczanie w Gw4.
Obrazek
Guardian Brigade [POL] Blacktide (360 osób, TS3, Forum) + Guardian Brigade PvP [POL] - odzielna gildia PvP (ale kontynuacja, nie odłam) (turnieje, WvWvW) ---> Klik

Kil69
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Kil69 » 13 sty 2011, o 01:47

Wy sie cieszcie z cięciwy niewdzięcznicy :tongue:
Obrazek

Następna

Wróć do Newsy