Nowa profesja już wkrótce!

Masz jakieś komentarze lub chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat nowości ze świata Guild Wars? Tutaj masz szansę to zrobić!

Moderator: Redaktorzy

Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Post autor: Tom Stone » 22 sty 2011, o 09:38

Obrazek

Zgodnie z informacjami na Guru oraz notatką prasową PC Gamera następną ujawnianą przez ANet profesją będzie "Guardian", czyli druga po Wojowniku profesja "ciężkozbrojna". Jeśli chodzi o samą grę, to guardianem ma być między innymi Logan Thackeray, natomiast informacja ta została najpierw potwierdzona przez dział PR Arena Net (po rozmowie z autorem tego artykułu w PC Gamerze), a następnie przez Reginę na guru. Ponadto, zgodnie z informacjami podanymi przez Reginę, nie musicie co 5 minut odświeżać strony GuildWars2.com przez cały weekend - więcej informacji na temat nowej profesji ukaże się bowiem dopiero w czwartek. Ach, i żeby później nie było stękania - czwartek, ale czasu amerykańskiego, wiec jeśli chodzi o datę naszego czasu mogą nastąpić kilkugodzinne różnice :D
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, o 20:20 przez Kisuro, łącznie zmieniany 2 razy

Amarth Gurth
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Amarth Gurth » 22 sty 2011, o 10:01

Powtórzę się z wątku, w którym wcześniej rozpoczęliśmy pisanie na temat "guardiana" - to wcale nie musi coś jak "warek na tanku", równie dobrze to może być coś pomiędzy paragonem a warkiem, i supportować drużynę okrzykami itp. Poznamy coś więcej, to pogadamy, bo na razie jest screen i milijion teorii ;)

krokos
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: krokos » 22 sty 2011, o 10:07

yh, a niemal się spodziewałem, że mesa ujawnią -.- Mes chyba będzie ostatni....

A kto to powiedział, że guardian to jakiś para+warr? xD W sumie to też może być coś na kształt paladyna z wowa - heale, czary ochronne i trochę ofensywy...
Obrazek

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Nightghost » 22 sty 2011, o 10:19

lul nastepna profesja ktora ujawnimy bedzie guardian. <--- mi to wyglada na ujawnienie :D

Gotarm
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Gotarm » 22 sty 2011, o 10:25

Taaaak! *biega z wywalonym językiem.* :hurra:

BML to profesja na której ujawnienie czekałem najbardziej, wiążę z nią duże nadzieje. Wolałbym aby to nie był warek+para tylko coś w rodzaju paladyna raczej.

Shan
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Shan » 22 sty 2011, o 10:33

Wiedziałem, że pokażą jakąś nową profesję. W końcu po tak długim okresie ciszy coś się nam należy ^^. Teraz tylko czekać, aż dadzą konkretne info.

Gotarm napisał :Wolałbym aby to nie był warek+para tylko coś w rodzaju paladyna raczej.

A "coś w rodzaju paladyna", to co to właściwie jest?

Bremo
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Bremo » 22 sty 2011, o 10:43

Mam nadzieję, że ta profa rozpocznie kolejną sekwencje, a nie będzie pojedynczym infem a potem długo długo nic. Wydaje mi się, że jeśli się decydują na odsłonę to konsekwentnie machina ruszy :)

Obstawiałem, że teraz będzie ta BML ze względu na długą przerwę i kolejność lekki-ciężki-średni. Więc teraz jeśli nie dostaniemy kilku na raz, to prawdopodobnie kolejność do końca to będzie guardian - assassin - mesmer - <nowa>.

Mam nadzieję, że pokażą w końcu norna w akcji..

Amarth Gurth
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Amarth Gurth » 22 sty 2011, o 10:54

I Shan I pisze :Wiedziałem, że pokażą jakąś nową profesję. W końcu po tak długim okresie ciszy coś się nam należy ^^. Teraz tylko czekać, aż dadzą konkretne info.

Gotarm napisał :Wolałbym aby to nie był warek+para tylko coś w rodzaju paladyna raczej.

A "coś w rodzaju paladyna", to co to właściwie jest?

No właśnie - co ? Pseudo "paladyn" to proszę bardzo, robimy go w 1 minutę z dostępnych w GW umiejętności: bierzemy W/P lub P/W, wyposażamy w tactic + command, dajemy skille: "Watch Yourself!", "Shields Up!", "Save Yuorselves!", "Never Surrender!", "Stand Yuor Ground!", do tego jakaś elitka typu Soldier's Stance czy Soldier's Fury i gotowe... to tak na szybko, a że nie będzie może działać za bardzo, to nic - ale w pewnym sensie się da. Ludzie, zrozumcie, że to całkiem odmienna gra niż GW 1. Poza tym, coście się uparli na tego paladyna ? Poczytajcie o klasie "captain" z LOTRO, może nasz "guardian" będzie szedł raczej w tym kierunku ? ;)

Kehen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Kehen » 22 sty 2011, o 10:59

Jakby miał się tylko wydzierać na team, to by mu dali jakąś inną broń od miecza. Ja nie twierdzę, że tylko miecz będzie miał, ale... Może coś mocnego mu dadzą?
Obrazek

szerszeń45
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: szerszeń45 » 22 sty 2011, o 11:17

Szukam i szukam i nie mogę się dopatrzyć, że to soldier, więc równie dobrze to może być adventurer. Gdzieś pisze, że guardian będzie nosić ciężkie zbroje?
Profesja jest w moich oczach spadkobiercą po paragonach i monkach protach, choć widzę w nim też takiego trochę frontline buffera. Raczej guardian nie będzie profesją którą będę grać, chyba że dadzą mu bronie z dystansu, które znacząco wpłyną na grywalność (broń palna, łuki, a raczej wątpię, sądzę, że głównie będzie to melee, czyli mace, sword + warhorn i tego typu). Chociaż sądzę, że nadal nic nie wygra z wyborem mesa asury u mnie. Nie mniej nie mogę się doczekać czwartku. ;) Choć pewnie dopiero w piątek obejrzę, bo znając fanbojów to GW2.com bedzie musiało zrobić maintenance. :)

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: tazer » 22 sty 2011, o 11:24

szerszeń4 pisze :to może być adventurer. Gdzieś pisze, że guardian będzie nosić ciężkie zbroje?

a masz oczy i widzisz Thackeraya?
w ksiazce nosil plytowke.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lunar
Awatar użytkownika
.: Cartographer :.
.: Cartographer :.

Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Post autor: Lunar » 22 sty 2011, o 11:27

Wygląda na to, że jednak przyjdzie nam poczekać na mesa i rogue. Szczerze mówiąc to to czym będzie BML mnie nie kręciło i wątpię abym stworzył guardiana.
Obrazek

szerszeń45
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: szerszeń45 » 22 sty 2011, o 11:33

tazer napisał :
szerszeń4 pisze :to może być adventurer. Gdzieś pisze, że guardian będzie nosić ciężkie zbroje?

a masz oczy i widzisz Thackeraya?
w ksiazce nosil plytowke.

Możliwe, że to i racja, książki jeszcze nie czytałem. ;)
Czyli mamy wszystkich soldów, brakuje scholara czyli imho mesa, i dwóch adventurerów, czyli sina/rogue i "charrgunnera" z obrazka profesji. Tak ja to widzę.

wrzosek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: wrzosek » 22 sty 2011, o 11:58

Na twitterze ludzie z Anet, mówią o zamianie swoich monków na Guardiana :> czyżby to był taki palladyn ? :D

Onek
Awatar użytkownika
.: Blessed by Fate :.

Post autor: Onek » 22 sty 2011, o 12:17

Fajny shield...

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Lord_J@RO » 22 sty 2011, o 12:23

Onek napisał :Fajny shield...

Miks torma i draconica.

Czyli teraz drugi soldier, potem mesmer -> "rouge" -> i "gunner" na końcu.

EDIT: literqa
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, o 12:24 przez Lord_J@RO, łącznie zmieniany 1 raz

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Xal » 22 sty 2011, o 12:32

a gdzie assassin

Trishia
Awatar użytkownika

Post autor: Trishia » 22 sty 2011, o 12:39

Lunar napisał :Wygląda na to, że jednak przyjdzie nam poczekać na mesa i rogue. Szczerze mówiąc to to czym będzie BML mnie nie kręciło i wątpię abym stworzył guardiana.

:censored: Anet
Mesmer is hard to balance.... dunno coś kombinują z mesmerem co mnie martwi.. bo meli go zrobionego na Pax'a, po czym zdecydowali dać nekrosa.... no i złamali słowo z początku tamtego roku, że mają pokazać najpierw profesje z podstawowej gry... a dopiero resztę :suspicious:
Oni coś kombinują....

Takie coś wynalazłem z guru
Elementalist - Element

Warrior - Wojna

Ranger - Odległość

Guardian - Obrona

i Mój typ
Mesmer - mes od mess czyli bałagan
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, o 12:45 przez Trishia, łącznie zmieniany 1 raz

Bremo
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Bremo » 22 sty 2011, o 12:41

Lord_J@RO napisał :Czyli teraz drugi soldier, potem mesmer -> "rouge" -> i "gunner" na końcu.

raczej guardian - assassin - mesmer - <nowa>, nie dadzą przecież nekromanta - guardian - mesmer nie dając adventurera w tym łańcuchu.

Jedna rzecz jeszcze jakby podważa śpiewkę anet, że tak długo czekaliśmy bo wypuszczają profy kiedy po prostu są gotowe. Trochę dziwne, że przypadkowo prace nad profesjami są kończone konsekwentnie w tym rytmie lekki - ciężki - średni - lekki - ciężki.. :P ..Chodzi mi o to, że ten styczniowy powrót (mam nadzieję) jest rozpoczęciem kolejnej promocyjnej machiny, a ponieważ w najbliższym czasie nie ma ważnych targów, musi (imo) być to machina przed betą albo ogłoszeniem daty premiery. To moje gdybanie ;P

.. bo meli go zrobionego na Pax'a, po czym zdecydowali dać nekrosa

Może mesmer jest po prostu za mało efektOwny na demo PvE? Nekromanta z minionami i przechodzeniem w formę cienia jest co by nie gadać dość imponującą profesją :) a mesmer może nie przemówiłby od razu do graczy, którzy nie grali w gw1
Ostatnio zmieniony 22 sty 2011, o 12:45 przez Bremo, łącznie zmieniany 2 razy

Xsior
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Xsior » 22 sty 2011, o 12:50

Lord_J@RO napisał :
Onek napisał :Fajny shield...

Miks torma i draconica.

Czyli teraz drugi soldier, potem mesmer -> "rouge" -> i "gunner" na końcu.

EDIT: literqa

Raczej, rouge -> mesmer -> 3 adventure.

:censored: You ARENA NET!
Mój plan, by zrobić soldiera innego niż war, a do tego człowieka ulicznika, spalił się. Jak tu coś takiego ma być z ulicy??
Obrazek

Następna

Wróć do Newsy