W oczekiwaniu na premierę!

Masz jakieś komentarze lub chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat nowości ze świata Guild Wars? Tutaj masz szansę to zrobić!

Moderator: Redaktorzy

Anakin
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.

Post autor: Anakin » 18 sie 2012, o 11:49

Obrazek

Nie możecie się już doczekać premiery Guild Wars 2, która odbędzie się 28 sierpnia? (dla właścicieli pre-purchase 25) Ekipa 'Live Team' z ArenaNet najwidoczniej również nie może, gdyż przygotowała dla nas specjalny event Wayfarer's_Reverie mający przygotować nas na premierę Guild Wars 2! Będzie on trwał od 18 do 30 sierpnia.

Nowe przygody dodane w evencie zabiorą nas w podróż po najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych zakątkach Tyrii znanych nam z pierwszej odsłony serii. Oprócz tego z przeciwników będą wypadały specjalne przedmioty, które będzie można zamienić na słodycze, alkohol i party. Zaś nagrodą za ukończenie całego łańcucha questów jest jedna z Tormented Weapons (Udręczonych broni), smakowity kąsek dla ludzi chcących podbić sobie ilość punktów HoM!

Nowe questy możemy otrzymać od NPC w stolicy każdego z kontynentów - Lion's Arch (Lwie Wrota), Kaineng, Kamadan oraz Eye of the North (Oko północy).

Blue Classic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Blue Classic » 18 sie 2012, o 12:32

Fajny pomysł, ale mam pytanie. Jeśli zrobie te questy na przykłąd na 3 postaciach, to dostanę 3 tormy?O.o

Anakin
Awatar użytkownika

Post autor: Anakin » 18 sie 2012, o 12:35

Nie, nałożone jest ograniczenie 1 torm na konto. :)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, o 12:35 przez Anakin, łącznie zmieniany 1 raz

Blue Classic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Blue Classic » 18 sie 2012, o 12:38

Kurde, czułem haczyk. No ale torm to nie w kij dmuchał, dzięki za info

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 18 sie 2012, o 12:38

Sweet, dokładnie dziś myślałem sobie o tym, że przydałby się torment, a nie chce mi się farmić ;O

Aeraloth
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aeraloth » 18 sie 2012, o 13:02

Teoretycznie, w ciągu godziny dostajemy ~25E patrząc na obecne ceny Tormented Weapons i troche gold z farmienia naszyjników (1 naszyjnik = 1 alco/sweet/party point ~110g).

TomaszPPSSPP
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: TomaszPPSSPP » 18 sie 2012, o 13:03

Orientuje się ktoś ile zajmie wykonanie tych questów, aż do odebrania torm, bo jak długo to mi się GW włączać nie chce.
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: tazer » 18 sie 2012, o 13:11

jeszcze myk z tym, ze Torment jest przypisany do postaci, na ktorej otworzony zostal gfit.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 18 sie 2012, o 13:25

Za to chyba prezent automatycznie dropi broń z atrybutem postaci, która go otwiera, chyba że taka broń dodana już jest do HoMa, wtedy prezent dropi inną, jeszcze nie dodaną... Tak wynika ze spekulacji na Guru.

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 18 sie 2012, o 14:01

Właśnie zainstalowałem ostatnią płytę z GW teraz -image i 17k plików dzieli mnie od robienia questów :)
Fajnie wrócić na chwilę do GW1 może nawet poafkuje w Kamadanie :D tormenteda nie potrzebuje zresztą znając moje szczęście i tak wylosuje na mojej elementalistce bowa albo daggery.
A tak w ogóle pytanie do tych co już to zrobili przedmiot wypada całkowicie losowo czy jest chociaż zależny od klasy postaci, no i ciekawe czy jak mam już przykładowo tormented fire staff to czy jest opcja że takowy mi się może wylosować.

\/ Widziałem to ale wiesz jak to jest z nadzieją ;)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, o 14:12 przez sorhed, łącznie zmieniany 1 raz

Aeraloth
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aeraloth » 18 sie 2012, o 14:09

Kod: Zaznacz cały
Opening a gift randomly adds one of the items below to the character's inventory:

◘ Tormented Axe
◘ Tormented Daggers
◘ Tormented Scepter
◘ Tormented Scythe
◘ Tormented Shield
◘ Tormented Shortbow
◘ Tormented Spear
◘ Tormented Staff
◘ Tormented Sword

Kod: Zaznacz cały
The weapon you receive will be customized to your character.

Czyli dostajemy losowy Tormented Weapon który nie możemy sprzedać, to samo dotyczy kamieni za które dostaniemy broń.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, o 14:10 przez Aeraloth, łącznie zmieniany 1 raz

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 18 sie 2012, o 14:16

sorhed napisał :A tak w ogóle pytanie do tych co już to zrobili przedmiot wypada całkowicie losowo czy jest chociaż zależny od klasy postaci, no i ciekawe czy jak mam już przykładowo tormented fire staff to czy jest opcja że takowy mi się może wylosować.

\/ Widziałem to ale wiesz jak to jest z nadzieją ;)

Rifky Rayn napisał :Za to chyba prezent automatycznie dropi broń z atrybutem postaci, która go otwiera, chyba że taka broń dodana już jest do HoMa, wtedy prezent dropi inną, jeszcze nie dodaną... Tak wynika ze spekulacji na Guru.

:P

knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 18 sie 2012, o 14:22

A wie ktoś jak dostać się do Shiverpeak bloodstone? Bo jak idę przez Gadd's Encampment do Bloodstone Cave to drzwi mam zamknięte.

Aeraloth
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aeraloth » 18 sie 2012, o 14:26

knopersik14 napisał :A wie ktoś jak dostać się do Shiverpeak bloodstone? Bo jak idę przez Gadd's Encampment do Bloodstone Cave to drzwi mam zamknięte.

Musisz mieć aktywne zadanie: Crystal Method
Obrazek

knopersik14
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: knopersik14 » 18 sie 2012, o 14:43

Oki racja dzięki za pomoc.

Blue Classic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Blue Classic » 18 sie 2012, o 17:09

Ktoś mógłby mi pomóc? Zastanawiam się, bo zrobiłem 2 questy na assassynie, a reszt chciałbym zrobić na rytualiście. Będę mógł potem te kamienie z różnych postaci wziąć jedną postacią i zanieść do Embark Beach?

Aeraloth
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Aeraloth » 18 sie 2012, o 17:37

Blue Classic napisał :Ktoś mógłby mi pomóc? Zastanawiam się, bo zrobiłem 2 questy na assassynie, a reszt chciałbym zrobić na rytualiście. Będę mógł potem te kamienie z różnych postaci wziąć jedną postacią i zanieść do Embark Beach?

Tak. Kamienie są przywiązane do konta więc bez problemu możesz zrobić resztę zadań na Rytualiście.
Obrazek

QuanSN8
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: QuanSN8 » 18 sie 2012, o 17:52

Mam pytanie, skoro event trwa do 30 sierpnia, to zostanie to kompletnie usunięte z gry? Może chodzi tu tylko o drop tych itemów z mobów?

chezzepticon93
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Varri

Post autor: chezzepticon93 » 18 sie 2012, o 17:59

Spoko, brzmi ciekawie, a nagroda niczego sobie. Mimo, że 50/50 jest, to się polata dla zabawy. Ewentualnie chętnym mogę przyszło-zdobytego tormenteda odsprzedać :D

EDIT: @down - lol, to głupota lekka, no ale jak chcą..
Ostatnio zmieniony 18 sie 2012, o 18:07 przez chezzepticon93, łącznie zmieniany 1 raz
Zapraszam: Obrazek
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: Rifky Rayn » 18 sie 2012, o 18:02

QuanSN8 pisze :Mam pytanie, skoro event trwa do 30 sierpnia, to zostanie to kompletnie usunięte z gry? Może chodzi tu tylko o drop tych itemów z mobów?

Z oficjalnej strony:
"Special drops and bonuses will be in effect throughout the Wayfarer’s Reverie, which will run through August 30th."
Ciężko powiedzieć, jak to interpretować, ale powiedziałbym, że usunięte zostanie wszystko, włącznie z questami (wszak w quest logu widnieją w rubryce "Festival Event Quests").
chezzepticon93 napisała :Ewentualnie chętnym mogę przyszło-zdobytego tormenteda odsprzedać :D

Te tormenty są automatycznie customized ;d

Następna

Wróć do Newsy