[Problemy Techniczne] Problemy z logowaniem

Błąd nr. 122 (122;4;5;1270)
Masz jakieś pytania dotyczące Guild Wars 2 i nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi? Spróbuj tutaj!

Moderatorzy: Moderatorzy Piaskownicy, Moderatorzy PvE

Regulamin forum
Bardzo prosimy używać przycisku SZUKAJ. Gwarantujemy, że na część swoich pytań znajdziesz w ten sposób odpowiedź.

Jeśli odpowiednio otagujesz swój temat łatwiej uzyskasz potrzebną Ci odpowiedź.
kojak_92
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Problemy z logowaniem

Post autor: kojak_92 » 9 wrz 2012, o 20:39

Nie mogę się zalogować cały czas wyskakuje mi ten błąd. Podczas wekkendowej bety (ostatniej) wszystko działało później miałem wyjazd i klops Błąd nr. 122 (122;4;5;1270) Co to może oznaczać dla mnie bo czytałem coś na stronie głównej że to błąd dla zbanowanych kont. Ja swój kod kupiłem na allegro także nie wiem co o tym teraz myśleć. Pomocy!!! pozdrawiam

ryfx
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Problemy z logowaniem

Post autor: ryfx » 9 wrz 2012, o 20:50

sprawdz na mail czy nie masz wiadomosci o aktywacji konta

kojak_92
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Problemy z logowaniem

Post autor: kojak_92 » 9 wrz 2012, o 20:53

Mam na mailu i już to klikałem a teraz wyskakuje mi po potwierdzeniu:
Podany plik XML nie zawiera żadnych informacji o stylach z nim związanych. Poniżej wyświetlone jest drzewo dokumentu.
<Error code="48" module="3" line="339" text="callback (): TypeError: Cannot read property 'error' of undefined TypeError: Cannot read property 'error' of undefined at Templates\EJS\Account\allow.login.result.ejs:42:43 at Object.render (Library/core-template.js:185:15) at Object.reply (Library/sugar-reply.js:85:25) at Account/allow.login.js:66:16 at Library/lib-troll.js:107:40 at Location/controllers.js:61:13 at Library/lib-troll.js:107:40 at Object.<anonymous> (Location/controllers.js:45:21) at Library/sugar-sts.js:125:72"/>

Xpo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Problemy z logowaniem

Post autor: Xpo » 13 wrz 2012, o 00:00

Mam ten sam problem -.- .... O co może chodzić od 2 dni nie mogę wejść na konto support nie odpisał mi nic a ja kurczę nie wiem co mam z tym fantem zrobić : /

Sloniu
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Problemy z logowaniem

Post autor: Sloniu » 13 wrz 2012, o 09:59

Też mam problemy z logowanie caly czas muszę potwierdzać na stronie GW2 mój adres IP nie wiem dlaczego tak się dzieje zaznaczyłem tam ptaszkiem żeby mnie o to nie pytali :D
Obrazek

Wróć do Pytania i Odpowiedzi