Odrodzenie Pradawnych Królów - event HA

Masz jakieś komentarze lub chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat nowości ze świata Guild Wars? Tutaj masz szansę to zrobić!

Moderator: Redaktorzy

Rvik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Rvik » 17 lis 2012, o 12:45

Obrazek

Obecnie na HA ma miejsce akcja promująca event Heroes Ascent, organizowany przez graczy dla graczy. Ma zaszczepić nowe życie w tym już martwym, ale niezwykle popularnym kiedyś trybie PvP. Nieważne czy jesteś nowym graczem czy starem wyjadaczem, wpadnij w najbliższy weekend na HA - na pewno sobie pograsz (zostaw to nudne GW2) ;) Wydarzenie jest promowane na portalu facebook (The Rise of Primeval Kings) i będzie odbywać się w dniach 23 - 25 listopada. Dla graczy, którzy wykażą się największym skillem w danych kategoriach, przewidziano specjalne nagrody.

Bohaterowie, powstańcie!
Ostatnio zmieniony 17 lis 2012, o 14:21 przez Tom Stone, łącznie zmieniany 1 raz
Ten temat został wydzielony z Dodaj Newsa! przez Tom Stone 17 lis 2012, o 14:20.
Obrazek
Obrazek

Żegnam
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Tâylor Swîft

Post autor: Żegnam » 17 lis 2012, o 14:44

A, nie omieszkam przyjść :)

rysiekw
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: rysiekw » 17 lis 2012, o 14:45

przesprytnie, akurat w event darmowego trialu w gw2, który pewnie jakiś procent graczy gw1 zainteresuje ;p
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

cinus
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: cinus » 17 lis 2012, o 15:52

rysiekw pisze :przesprytnie, akurat w event darmowego trialu w gw2, który pewnie jakiś procent graczy gw1 zainteresuje ;p

Rvik napisał :i będzie odbywać się w dniach 23 - 25 listopada.

rysiekw
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: rysiekw » 17 lis 2012, o 16:03

racja, mój błąd ;p troche zagoniony jestem. przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wielki Krasnolud
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Wielki Krasnolud » 17 lis 2012, o 16:06

To niech teraz gw.pl community i cała polska społeczność Guild Wars organizuje eventy to może chociaż trochę graczy przybędzie i znowu wrócą czasy świetności kama pol1 :D
Ostatnio zmieniony 17 lis 2012, o 16:08 przez Wielki Krasnolud, łącznie zmieniany 1 raz

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 17 lis 2012, o 22:17

Wielki Krasnolud napisał :To niech teraz gw.pl community i cała polska społeczność Guild Wars organizuje eventy to może chociaż trochę graczy przybędzie i znowu wrócą czasy świetności kama pol1 :D

Wielki Krasnolud napisał :czyli co w miastach pusto? Czyli można zacząć wreszcie spokojnie grać bez spamu i brać udział w eventach :hurra:

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Lord_J@RO » 18 lis 2012, o 11:02

Hm, to trzeba łuk z piwnicy wyciągnąć, odkurzyć i jedziemy. Ogólnie jak ktoś potrzebuje solidnego midlinera to się zgłaszam, pisać na PW.

Wielki Krasnolud
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Wielki Krasnolud » 21 lis 2012, o 13:49

może zorganizujemy konkurs np kto najszybciej dojdzie od Askalonu do Oka Północy i kupi zbroję w drużynach po dwóch graczy ja mogę nagrody jakieś dać
@down: no właśnie z tym questem
Teamy dwu osobowe robią questy w pre aż do spopielenia później od spopielenia do shiverpeaks i aż znajdą się w LA i biorą tego questa, idą do GWEN, później od Faktorii do Oka i biorą tam questy i starają się jak najszybciej zdobyć zbroję awangardy czyli robią questy poboczne i główne żeby zdobyć r5 awangardy i wtedy zbierają platynki lub jeżeli je mają to wtedy albo kupują surowce a jak mają wszystkie rzeczy potrzebne do kupienia armora no to już tylko zostało go kupić i oto cały konkurs
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, o 15:06 przez Wielki Krasnolud, łącznie zmieniany 3 razy

Zorad
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Zorad » 21 lis 2012, o 14:54

To co proponujesz jest niemożliwe do wykonania... No chyba, że liczysz quest pod LA.

Anon00001
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Anon00001 » 21 lis 2012, o 15:30

A wpadnę sobie w sumie :)

Eld
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Eld » 21 lis 2012, o 15:34

Wielki Krasnolud napisał :może zorganizujemy konkurs np kto najszybciej dojdzie od Askalonu do Oka Północy i kupi zbroję w drużynach po dwóch graczy ja mogę nagrody jakieś dać
@down: no właśnie z tym questem
Teamy dwu osobowe robią questy w pre aż do spopielenia później od spopielenia do shiverpeaks i aż znajdą się w LA i biorą tego questa, idą do GWEN, później od Faktorii do Oka i biorą tam questy i starają się jak najszybciej zdobyć zbroję awangardy czyli robią questy poboczne i główne żeby zdobyć r5 awangardy i wtedy zbierają platynki lub jeżeli je mają to wtedy albo kupują surowce a jak mają wszystkie rzeczy potrzebne do kupienia armora no to już tylko zostało go kupić i oto cały konkurs

Świetny pomysł. Myślę jednak, ze powinieneś założyć do tego osobny topic i tam wszystko objaśnić. Bo tak widzę tu uczciwą rywalizację. Szkoda jednak, ze podpowiedziałeś z wcześniejszym uzbieraniem kasy i kupieniem surowców ;/.
Obrazek

Wielki Krasnolud
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Wielki Krasnolud » 21 lis 2012, o 15:47

Eld napisał :Szkoda jednak, ze podpowiedziałeś z wcześniejszym uzbieraniem kasy i kupieniem surowców ;/.

no armor tylko za platynki się da kupić a pewnie i tak by się tego domyślili ;)

Dasen
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Dasen » 21 lis 2012, o 16:12

Wielki Krasnolud napisał :może zorganizujemy konkurs np kto najszybciej dojdzie od Askalonu do Oka Północy i kupi zbroję w drużynach po dwóch graczy ja mogę nagrody jakieś dać
czy tylko ja uważam że posty krasnoluda są w jakiś sposób zabawne? nie umiem dokładnie tego nazwać, ale jest w nich coś takiego, co wywołuje u mnie zażenowanie.

Onek
Awatar użytkownika
.: Blessed by Fate :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: Onek » 21 lis 2012, o 16:54

Ja wpadnę powojować jeśli znajdę team :>
Spamujcie dalej to Święty Mikołaj nie da wam prezentu -.-

LFGroup ?!
Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, o 17:33 przez Onek, łącznie zmieniany 1 raz

Rvik
Awatar użytkownika

Post autor: Rvik » 23 lis 2012, o 11:26

To smutne Tom... może Dilinus po prostu przestaje być oryginalny? :(

Info o nagrodach - klik.
Obrazek
Obrazek

Anon00001
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Anon00001 » 26 lis 2012, o 16:41

Byłem kilka razy i.... i właśnie nic. Żadnego lfg czy glf. Trochę więcej ludzi niż zwykle , ale większość afk. Szkoda , że nie wypaliło.

Kyau Hidetoshi
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Kyau Hidetoshi » 26 lis 2012, o 22:31

No cóż, ja wczoraj wpadłem i mogę powiedziec że miałem tyle szczęścia że z party nie było problemu, tyle że to na międzynarodowym a na polskim dystrykcie za to spotykałem co rusz Niemców. Coś polscy gracze mało doinformowani byli bo mało kto u nas w gildii wiedział o tym evencie. Szkoda że większego poruszenia nie było ale mam nadzieję że wkrótce coś podobnego ktoś zorganizuje

Rvik
Awatar użytkownika

Post autor: Rvik » 26 lis 2012, o 22:42

glf były, ale w godzinach wieczornych/nocnych :)

@Kyau: na HA zawsze party zbierały się na Internationalach :P
Obrazek
Obrazek

Kyau Hidetoshi
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: Kyau Hidetoshi » 26 lis 2012, o 23:48

Rvik napisał : na HA zawsze party zbierały się na Internationalach :P
Hehe spoko, przyjmuję do wiadomości :oops: To był mój pierwszy raz na HA tak więc lekko czuję się usprawiedliwiony z mojej niewiedzy :|

Następna

Wróć do Newsy