Guild Wars 2 World Tournament Series

Zapowiedź
Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

Guen
Awatar użytkownika
Ice-cold Witch
Ice-cold Witch
 
Wiek: 37
Płeć: Kobieta

Guild Wars 2 World Tournament Series

Post autor: Guen » 14 sie 2014, o 16:11

Ekipa Arena Net, wraz z Kong Zhong, naszym wydawniczym partnerem w Chinach, z dumą zapowiada Guild Wars 2 World Tournament Series, międzynarodowe współzawodnictwo PvP, które zapewni czołowym drużynom z Ameryki Północnej, Europy i Chin szansę na przemierzenie świata i walkę o nagrody z puli 50 000$.

Obrazek


Do udziału w serii kwalifikacyjnej World Tournament Series zaprosimy czołowe drużyny z nadchodzącego Tournament of Glory. Seria kwalifikacyjna będzie dłuższym eventem online, a zwycięski zespół z każdego z regionów pojedzie do Pekinu w Chinach, gdzie na początku grudnia odbędzie się walka o nagrody z puli 50 000$.

Tournament of Glory jest siostrzanym turniejem popularnego Tournament of Legends. W Tournament of Legends gracze mogli zdobyć legendarne bronie i materiały, w Tournament of Glory mogą zdobyć unikalny zestaw zbroi, dostępny tylko dla najlepszych graczy PvP. Tournament of Glory jest wstępem do World Tournament Series, ale zapisy są otwarte dla wszystkich graczy tak, jak w przypadku Tournament of Legends. Więcej informacji na temat turnieju i nagród będzie dostępne w nadchodzących tygodniach, ale jedno jest oczywiste - tak, mini Llama powróci! Przygotujcie się, zapisy ruszają 20. sierpnia!

Obrazek


Tournament of Glory jest otwarty dla wszystkich graczy, jednak aby wziąć udział w World Tournament Series będzie trzeba spełnić dodatkowe wymagania ze zwględu na konieczność podróżowania i pulę nagród. Jeśli chcecie co najmniej wziąć udział w rozgrywkach w Pekinie, członkowie waszej drużyny muszą mieć co najmniej 18 lat i móc udać się do Chin. Więcej wymagań pojawi się później. Miejcie to na uwadze przy ustalaniu składu druzyny. Po wygraniu Tournament of Glory nie musicie brać udziału w serii kwalifikacyjnej WTS, więc jeśli nowy zestaw zbroi jest waszym celem, nie macie się o co martwić.

Więcej informacji dotyczących World Tournament Series wraz ze szczegółami zawodów i dodatkowymi wymaganiami pojawi się na stronie Guild Wars 2 w nadchodzących tygodniach. Jeśli jesteście zainteresowani zacznijcie zbierać drużynę.

Do zobaczenia na polu walki!


Tłumaczenie - Guen
Ostatnio zmieniony 18 sie 2014, o 21:54 przez Quise, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

PostTen post został usunięty przez Visek 2 kwie 2015, o 17:26.


Wróć do NewsyKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] i 5 gości

cron