Konkurs - Jaka to melodia?

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

KrzysheK
Awatar użytkownika
.: Your Nightmare :.
.: Your Nightmare :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: KrzysheK » 27 gru 2014, o 20:50

Obrazek

Kiedy odbędzie się event?
Zapraszam w poniedziałek 29.12.2014 o godzinie 20:00

O co chodzi?
Zasady są proste, wystarczy podać na czacie /s tytuł granej piosenki - wygrywa osoba, która zrobi to jako pierwsza.
Przy czym informuję, że będzie dość łatwo, także każdy ma szanse zdobyć nagrodę.

Gdzie?
Miasto Hoelbrak. Waypoint zwany Hero's Compass.
Obrazek

(UWAGA: Z racji tego, że niektórych może wyrzucić na inny MegaSerwer, to podam Wam moje ID - w razie problemu wystarczy, że do mnie napiszecie, a ja Was ściągnę na miejsce. ID to: Xar.1387 )

Nagroda:
100g

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Post autor: Lex » 27 gru 2014, o 22:16

Dwa pytania/uwagi:

Czy ja dobrze rozumiem, że będzie tylko jedna grana melodia? Jesli tak, to czy nie lepiej by było zagrać np. 10 melodii i dać 10 nagród po 10g? Bo tak się może okazać, że bedzie "pół godziny" zbierania się i tylko parę sekund zabawy. :P

"Będzie dośc łatwo" - to założę się że będzie jakaś piosenka/kolęda świąteczna w stylu "Silent Night" albo "Jingle Bells" - czy jak ktoś wypisze wszystkie tego typu podobne piosenki "okolicznościowe" w jednym ciągu a potem zrobi ctlr-c ctrl-v na /s jak tylko zabrzmi pierwsza nuta to będzie mu to uznane? :D

EDIT: Czyżby były robione dwa ewenty? Na gw.pl jest podana godzina 20:00 (rozumiem czasu polskiego) na reddicie została podana godzina 8:00 PM GMT. 8:00 PM GMT to nie jest 20:00 czasu polskiego.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2014, o 22:21 przez Lex, łącznie zmieniany 2 razy
A kuku.

Xar
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Xar » 27 gru 2014, o 22:42

Już śpieszę z odpowiedzią :)

Czy ja dobrze rozumiem, że będzie tylko jedna grana melodia? Jesli tak, to czy nie lepiej by było zagrać np. 10 melodii i dać 10 nagród po 10g? Bo tak się może okazać, że bedzie "pół godziny" zbierania się i tylko parę sekund zabawy. :P

Jeżeli ludzie by nie odgadnęli jaka melodia jest grana, to zostanie wybrana kolejna (i tak do czasu aż ktoś nie wygra), także istnieje pewne prawdopodobieństwo, że pojawi się więcej niż jedna melodia. Aczkolwiek ma to działać właśnie w ten sposób, że jedna osoba zgarnia całą pulę, czyli 100g. Oczywiście już wcześniej myślałem nad podzieleniem sumki na mniejsze, by zrobić to w ten sposób, że wygrywa więcej niż jedna, aczkolwiek takie 10g nie brzmi zbyt atrakcyjnie :P 100g też nie jest sumą najwyższych lotów, ale jednak mimo wszystko przyjemniej zdobyć takie 100, niż 10 :D

Event w takiej wersji z pewnością nie będzie trwał długo.

"Będzie dośc łatwo" - to założę się że będzie jakaś piosenka/kolęda świąteczna w stylu "Silent Night" albo "Jingle Bells" - czy jak ktoś wypisze wszystkie tego typu podobne piosenki "okolicznościowe" w jednym ciągu a potem zrobi ctlr-c ctrl-v na /s jak tylko zabrzmi pierwsza nuta to będzie mu to uznane? :D

Cóż... Każdy ma swoje metody :P Wygrywa ten, kto wpisze poprawny tytuł jako pierwszy - nie ważne jak to robił.
EDIT: Czyżby były robione dwa ewenty? Na gw.pl jest podana godzina 20:00 (rozumiem czasu polskiego) na reddicie została podana godzina 8:00 PM GMT. 8:00 PM GMT to nie jest 20:00 czasu polskiego.

Łoo, racja. Z rozpędu się machnąłem. Dobrze, że tak szybko ktoś to wyłapał - zaraz poprawię :D Dzięki.

__________________________________________________________________________________________________________________
Swoją drogą, myślę, że poza nagrodą główną (100g) nie zaszkodzi zorganizować takiej końcowej zabawy już za 10g, w sumie czemu nie.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2014, o 22:43 przez Xar, łącznie zmieniany 1 raz

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 27 gru 2014, o 23:11

Sugerowałbym więcej melodii i:
a) 10g za każdą odgadniętą melodię,
lub
b) punkty za odgadnięte melodie i 100g dla osoby z największą ilością punktów na końcu.
Just my two cents :P

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Post autor: Lex » 28 gru 2014, o 01:00

Rifky Rayn napisał :b) punkty za odgadnięte melodie i 100g dla osoby z największą ilością punktów na końcu.

Albo np za pierwsze 3 miejsca: 60g/30g/10g :P
A kuku.

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Post autor: Collt » 28 gru 2014, o 14:07

100g 10 piosenek wygrywa gracz z największą liczbą odgadniętych, jeśli remis to dogrywka.

drabek345
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: drabek345 » 28 gru 2014, o 20:06

Collt pisze :100g 10 piosenek wygrywa gracz z największą liczbą odgadniętych, jeśli remis to dogrywka.

kiedy organizujesz?

Yenerad
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Yenerad » 29 gru 2014, o 01:28

10000g 100 piosenek wygrywa gracz z największą liczbą odgadniętych, nie ma remisu i nie ma dogrywki.
Organizuję po hiperinflacji.
Obrazek

PostTen post został usunięty przez Guen 18 maja 2015, o 16:23.

Wróć do Newsy