Point of No Return

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

KrzysheK
Awatar użytkownika
.: Your Nightmare :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Point of No Return

Post autor: KrzysheK » 13 sty 2015, o 23:04

Obrazek

Flota gotowa do nalotu, żołnierze palą się do walki by tym razem uprzedzić pełne obudzenie smoka i zniszczyć zło w zarodku. Ale są też inne rzeczy, które gracze muszą zrobić. Zagadki, które trzeba rozwikłać. Musicie skontaktować się z Ogdenem, który według Marjory, ma informacje odnośnie tego, jak wejść do zapieczętowanej jaskini. A gdy finalnie się to uda, odkryjcie skrywane sekrety i pokonajcie porucznika sił Mordremotha... by odkryć to, co przygotowali dla nas NC Soft i ArenaNet.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

!!! SPOILER ALERT !!!

Ostatnio zmieniony 14 sty 2015, o 20:42 przez KrzysheK, łącznie zmieniany 1 raz

Kerberos
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Point of No Return

Post autor: Kerberos » 13 sty 2015, o 23:08

Obrazek

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Point of No Return

Post autor: Collt » 13 sty 2015, o 23:09

Może jestem mało wymagający ale mi się osobiście nowy etap podobał a filmy końcowe naprawdę niezłe. Sam poziom ok dość możliwy do strawienia a sama walka z cieniem smoka naprawdę fajna.

Arden
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Point of No Return

Post autor: Arden » 13 sty 2015, o 23:10

Uwaga! Spoiler!
https://www.youtube.com/watch?v=id9MxYomOW0
https://www.youtube.com/watch?v=n8Oy9gqYcKg

@Lex
Podtytuł [Heart of Thorns - przyp. Arden] znakomicie wpasowuje się w to co mamy już teraz w grze i na czego zakończenie czekamy dziś wraz z patchem.

@Arden
Trudno się nie spostrzec, ale z drugiej strony - nie byliśmy w sercu pnączy. One przecież - wypływając ze źródła - zaledwie do nas docierają.
Ojczyzna smoka jest przed nami ;)

@Lex
Ja myslę że je już po części widzieliśmy :) [...]
Po pierwsze: w zwiastunie coś "smokopodobnego" jest na końcu. [...] Tam na końcu było pokazane coś, do czego do tej pory nie mielismy dostępu a wyglądało na coś z czego te macki cierniowe mogły wyrastać.

@Arden
To prawda, w pewnym sensie widzieliśmy; w dowolnym momencie możemy oglądać punkty, w których jakby wyrastają spod ziemi. Jednak to wciąż nie miejsca, z których owe pnącza pochodzą. Skąd wiesz, że na północy albo na północnym wschodzie nie ma całych obszarów, całych lasów, które nimi zarastają? Przecież Mordemoth musi mieć swoją ojczyznę, region wpływów - podobnie co Zhaitan Orr.

A teraz, panowie i panie... przyjmuje pokłony.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 23:17 przez Arden, łącznie zmieniany 4 razy

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Point of No Return

Post autor: Collt » 13 sty 2015, o 23:15

I tak gw2 dostało własną Pytie i Nostradamusa xD

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Point of No Return

Post autor: Hyper Chan » 13 sty 2015, o 23:16

Zapowiada się nieźle! Fajny trailer
Obrazek

KrzysheK
Awatar użytkownika

Point of No Return

Post autor: KrzysheK » 13 sty 2015, o 23:21

Co do spekulacji odnośnie praw autorskich do logo i nazwy, to jeśli nic się nie zmieniło, muszą się odnosić odnośnie czegoś co będzie sprzedawane. Więc najpewniej... Czeka nas zakup rozszerzenia. Ale poczekajmy na PAX i to jak NC Soft rozwinie całość.

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Point of No Return

Post autor: Collt » 13 sty 2015, o 23:33

Muszę kupić gaśnice bo się komputer zaraz spali xD - teraz na serio kto to wie może dadzą dodatek za darmo (marzenie ściętej głowy).
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 23:35 przez Collt, łącznie zmieniany 1 raz

KrzysheK
Awatar użytkownika

Point of No Return

Post autor: KrzysheK » 13 sty 2015, o 23:34

Jeśli wykupili prawa do znaku, oznacza że muszą to sprzedawać/czerpać zyski jako z osobnego produktu. Więc raczej płatne rozszerzenie.

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Point of No Return

Post autor: Collt » 13 sty 2015, o 23:36

Wiesz nie do końca mogą czerpać kasę z przedmiotów z danym logo mysz, klawiatur etc. - lecz na pewno będzie płatny.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 23:39 przez Collt, łącznie zmieniany 2 razy

Arden
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Point of No Return

Post autor: Arden » 13 sty 2015, o 23:39

Cena GW2 spada, dużo było ostatnio informacji o planach NCSoftu wobec tej gry (zarobkowych), więc dodatek musi być płatny.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 23:41 przez Arden, łącznie zmieniany 1 raz

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Point of No Return

Post autor: Collt » 13 sty 2015, o 23:41

Co się dziwić WS mega badziewie jedynie gw2 jako tako wygląda z ostatnich mmo.

Arden
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Point of No Return

Post autor: Arden » 13 sty 2015, o 23:45

Sądzę, że tu zadecydował przede wszystkim czas, a dodatek był już dawno w przygotowaniach (tak jak wspominałem w innym temacie, powołując się na dawne wzmianki).

Już przed premierą bowiem opowiadali, że w ramach tworzenia właściwej gry realizowane jest również "expansion pack" i - co widać po dzisiejszym zakończeniu - nie kłamali. Rzeczywiście spełnia się misternie opracowany scenariusz, założony już od dawna. Choćby "Shadow of the dragon" pojawia się w początkowej fabule Sylvari, mającej miejsce we śnie (w koszmarze), jako niejasny, tajemniczy zwiastun (sny sylvari są prorocze, wyczuwają zdarzenia wielkiej wagi).

Ja na prawdę na nowo uwierzyłem w Arene po tym co dzisiaj zobaczyłem.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 23:53 przez Arden, łącznie zmieniany 8 razy

Collt
Awatar użytkownika
Hydra

Point of No Return

Post autor: Collt » 13 sty 2015, o 23:53

To raczej oczywiste że dodatek nie robi się w miesiąc no chyba że ma być to strasznie nie dopracowany produkt sądzę że prace nad nim zaczęły się minimum z pół roku temu jeśli nie wcześniej.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 23:54 przez Collt, łącznie zmieniany 1 raz

Eld
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Underworld

Point of No Return

Post autor: Eld » 14 sty 2015, o 11:50

Ja myślę, że Anet może go robić wiele dłużej(w końcu wcześniejsze, pierwsze Living Story, raczej dużej załogi do pracy nie wymagało). Ukrywali go i zapierali się, by nie było tak jak z Guild Wars 2, które to zapowiedzieli na wiele lat przed premierą, nie mając właściwie żadnych szczegółów, po drodze jeszcze zmieniając koncepcję, a hype rósł i ludzie grając w GW1 myśleli głównie o GW2. Dodałbym jeszcze, że mogli teraz cierpieć cały czas skrywając swoje właściwe zamiary, ale chyba przesadziłbym tak chwaląc Anet xd.
Obrazek

Kil69
Awatar użytkownika
Burning Titan

Point of No Return

Post autor: Kil69 » 14 sty 2015, o 12:34

Eld napisał :Dodałbym jeszcze, że mogli teraz cierpieć cały czas skrywając swoje właściwe zamiary, ale chyba przesadziłbym tak chwaląc Anet xd.

hmmm....też sie nad tym zastanowiłem. Przez ostatnie miesiące AN zgarniało w zasadzie sam shitstorm (uzasadniony). Mam nadzieję że (tym razem) wiedzą co robią i nie spieprzą po raz kolejny.
Obrazek

Arden
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Point of No Return

Post autor: Arden » 14 sty 2015, o 15:28

(SPOILER)

A co powiecie na Sylvari, miniony Modremotha? Ja się nie spodziewałem takiego obrotu sprawy, choć wielu od dawna do tego przekonywało. To w sumie, daleko w przyszłości, powinno się przełożyć na zwiększenie ich prestiżu, a przez to roli w dziejach (walczą w dobrej sprawie wbrew fatum), ale póki co musi być ferment (durnie typu Rytlock nie popuszczą).
Co wówczas z Destiny's Edge? Jakiś radykalny podział na stronnictwa?

Co do Sylvari, rysuje mi się to tak, że do pewnego momentu - na skutek syndromu "kozła ofiarnego" - będą upatrywać w nich przeszkodę w osiągnięciu celu; ogół tylko czeka na taki pretekst (proste rozwiązanie problemu). I to może być zarazem najciekawszy wątek obok samego Hearth of Thorns.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2015, o 15:45 przez Arden, łącznie zmieniany 9 razy

Padme
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Gandara

Point of No Return

Post autor: Padme » 14 sty 2015, o 15:36

Może GvG w końcu....

DawYd
Awatar użytkownika
Burning Titan

Point of No Return

Post autor: DawYd » 14 sty 2015, o 15:55

Faktycznie Point of no return... ciekawe co by się teraz stało, jakby to nie był expansion. :)
God Walking Amongst Mere Mortals

GokuSSJ
Awatar użytkownika
Burning Titan

Point of No Return

Post autor: GokuSSJ » 14 sty 2015, o 16:02

Zostali by *hruhur* przez graczy i redakcje od początku do końca Internetów
Akasza napisała :ludzie mają wolno wole

MinotauR69 napisał :W sumie to nie ma znaczenia ile. Łączy się party na serwer utworzony dla gw2specs który sczytuje info z czatów graczy i przez czas bicia bossa ranger potrafi być na topie, oczywiście zależy od bossa, ale chodzi przecież o porównanie do tempesta lub innych depsujących klas. Na indywidualnych testach na gildyjnej arenie z heal turretami, każda z testowanych pod raidy klas bije przez ponad minutę-dwie czyli wykonuje po kilkanaście rotacji (+- bo nikt nie liczy tego aż tak dokładnie).

Następna

Wróć do Newsy