Specjalizacja: Mesmer - Chronomancer

Streszczenie opisu specjalizacji
Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

Vilenya
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.
.: Redaktor :.

Serwer GW2: [EU] Gandara
Nick w GW2: Vilenya

Specjalizacja: Mesmer - Chronomancer

Post autor: Vilenya » 6 maja 2015, o 19:10

Specjalizacje: Mesmer - Chronomancer

Obrazek

Arena Net wraz z ogłoszeniem przygotowywania dodatku Heart of Thorns, poinformowała również o wchodzących wraz z nim specjalizacjach dla każdej obecnie dostępnej klasy jak i dla wchodzącego, Revenanta.
Jako pierwszą specjalizację przedstawioną w szczegółach wraz z promującym nią filmem, jest chronomancer, rozwinięcie klasy Mesmera.

Jak widać na powyższym obrazku, Mesmer otrzyma możliwość korzystania z tarczy w nadchodzącym dodatku, a wraz z nią nowe umiejętności, przedstawione na promującym go filmie.

FILM

Shield Skills
• Jednym z nowych umiejętności, nabywanych poprzez używanie tarczy, jest Tides of Time. Polega ona na wypuszczeniu ściany energii od chronomancera, która wędruje w przód na określoną odległość, pochłaniając wszystkie iluzje, które znajdą się na jej drodze. Gdy natrafi na przeciwników, zostaną oni zestunowani na krótki okres czasu, a sojusznicy otrzymają przyśpieszenie (quickness). Gdy fala dotrze do końca swojego zasięgu, wraca z powrotem do chronomacnera, ponownie nakładając efekty postaciom przez które będzie przechodzić. Mesmer może zmienić swoją pozycję w trakcie powrotu ściany, tym samym zmieniając drogę, którą będzie ona wracać do niego. Powrót fali zmniejsza czas jej odnowy o połowę.
• Kolejną umiejętnością, jaką pozyskuje chronomancer jest Well of Precognition (studnia przewidywania?). Studnia ostrzega sojuszników przed zagrożeniami sprawiając, iż ich ataków nie można zablokować. Natomiast gdy czas trwania studni dobiega końca, wybucha ona nakładając na sojuszników efekt uniku (evade) dla każdego nadchodzącego ataku.

Alacrity
Chronomancer otrzymuje dostęp do nowego efektu zwanego Alacrity. Jest to przeciwieństwo zamrożenia (chill), a dokładniej przyśpieszenie odnowy umiejętności, a nie jak w przypadku chilla – spowolnienie. Chronomancer jest jedyną postacią, która będzie miała dostęp do nakładania tego efektu sobie, swoim iluzjom jak i sojusznikom. Również odpowiednie rozplanowanie traitów może sprawić, iż efekt będzie częściej nakładany.

Shatter Skill F5
Ostatnią zmianą mechaniczną, jaka nadejdzie po wprowadzeniu dodatku, jest dodatnie piątego rozbicia iluzji – Continuum Split oraz Shift.
Aktywując Continuum Split poświęcamy wszystkie aktywne iluzje na rzecz rozszczepienia czasu na okres zależny od liści poświęconych iluzji. Gdy efekt dobiegnie końca bądź też gdy użyjemy Contiuum Shift, zostaniemy cofnięci w czasie do miejsca, w którym uaktywniliśmy Split.
Cofnięcie to wpływa na wszystkie umiejętności, które posiadamy wraz z elitarnymi, jak i dotyczy życia, endurance, czy też odnowień skilli. Innymi słowy przywraca nam czy też resetuje wszystkie zużyte umiejętności. Odpowiednie wykorzystanie daje niewyobrażalną przewagę.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2015, o 16:43 przez Vilenya, łącznie zmieniany 4 razy
Ten temat został wydzielony z Dodaj Newsa! przez Guen 6 maja 2015, o 20:12.

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Chronomancer

Post autor: DraQin » 6 maja 2015, o 23:13

Tarcza dla mesmera... ktoś w anet przypomniał sobie o buildzie meska na pvp z gw1? Tylko włóczni nie ma, ale z drugiej ona nie była tam taka niezbędna. Aczkolwiek nie ukrywam, fajnie się wtedy grało, to w sumie teraz pasowałby shield+scepter , ale nie jestem pewny czy to to samo :/ .
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Chronomancer

Post autor: tazer » 6 maja 2015, o 23:20

DraQin pisze :Tarcza dla mesmera... ktoś w anet przypomniał sobie o buildzie meska na pvp z gw1?

tarcze w GW1 nie byly czescia zadnego specjalnego buildu, tylko potrzebnym na PvP boostem armora, zeby np spike przezyc :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Chronomancer

Post autor: Lex » 6 maja 2015, o 23:24

Vilenya napisała :Alacrity (gotowość?)

Żwawość.
A kuku.

DraQin
Awatar użytkownika
Jade Armor

Nick w GW2: Bonwor Mózgotrzep

Chronomancer

Post autor: DraQin » 7 maja 2015, o 10:52

tazer napisał :
DraQin pisze :Tarcza dla mesmera... ktoś w anet przypomniał sobie o buildzie meska na pvp z gw1?

tarcze w GW1 nie byly czescia zadnego specjalnego buildu, tylko potrzebnym na PvP boostem armora, zeby np spike przezyc :P

No i ta tarcza w ręki też jak żywo przypomina mi tą z jedynki. Droknara to była? Taka zielonkawa (nie wiem, turkus może, ja to się na kolorach nie znam :< ) .
Looknij na this car, standing na streecie. :)
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Chronomancer

Post autor: Hyper Chan » 7 maja 2015, o 22:54

Ogólnie tarcze powinny dostać jakiegoś buffa w tej grze, bo jak dla mnie ich potencjał jest słabo wykorzystywany :P
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Chronomancer

Post autor: Rifky Rayn » 7 maja 2015, o 23:27

Mnie irytuje pewna błaha kwestia, mianowicie to, że tarczę nosi się na plecach. Wszystkie moje backpacki, nawet ascended, poukrywałem, bo durne wydaje mi się bieganie z tornistrem i niestety z tarczą sprawa nie prezentuje się lepiej. Dodatkowo kiedyś mimo to bardzo chciałem pograć tarczą i rozpaczliwie szukałem jakichś fajnych skilli na którejkolwiek profce — bezskutecznie.

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Chronomancer

Post autor: Lex » 12 maja 2015, o 08:43

A kuku.

PostTen post został usunięty przez Hyper Chan 18 maja 2015, o 15:55.

Wróć do Newsy