Wspólnie tworzymy drużynę do turniejów ESL w GW2

Czy na pewno wiesz już o wszystkich najnowszych plotkach na temat GW2? Najświeższe informacje na ten temat - i to nie tylko wybierane przez ekipę portalu, ale również przez czytelników, czyli Was!

Moderator: Redaktorzy

Guen
Awatar użytkownika
Ice-cold Witch
Ice-cold Witch

Post autor: Guen » 4 sie 2015, o 13:56

Obrazek

Społeczność gamingowa NovaSociety.com, pod patronatem medialnym ze strony mmorpg.org.pl i Guildwars2.pl, organizuje polską ekipę do turniejów ESL w GW2.
Plan jest prosty, do końca sierpnia będą sprawdzać ludzi, którzy się do nich zgłoszą, a następnie z najlepszych stworzą stały skład turniejowy. Głównym założeniem jest aby zespół był w całości polski. Wasza przynależność do innych gildii nie ma znaczenia i nie stanowi problemu.
Jeśli lubicie grać PvP, macie dużo czasu (żeby go poświęcić na długie treningi) i uważacie że jesteście na tyle dobrzy by brać udział w takich turniejach, zapraszam do wpisywania się w temacie ESL GW2 w dziale NovaSociety Rekrutacja lub do rozmowy na serwerze Team Speak 3 ts3.novasociety.com kanał GW2 (pytajcie o Szybkiego Bena).
Obrazek

Sakulos
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: Sakulos » 4 sie 2015, o 15:35

Kto będzie tą ekipę prowadził?

Forsaker? hehe :D
GW2 Gandara WvWvW: nextrebel.pl

SzybkiBen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: SzybkiBen » 4 sie 2015, o 16:30

Lider zostanie wybrany w późniejszym terminie mam dwójkę ludzi którzy są gotowi się tym zająć, ale to jeszcze przed nami najpierw trzeba zebrać ludzi którzy dobrze grają PvP.
Obrazek

ahhohh
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ahhohh » 4 sie 2015, o 17:43

Niech potencjalni kandydaci uważają bo lider tego "gów**" to złodziej i oszust :ok:

SzybkiBen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: SzybkiBen » 4 sie 2015, o 18:13

ahhohh pisze :Niech potencjalni kandydaci uważają bo lider tego "gów**" to złodziej i oszust :ok:

napisał ktoś o nicku ahhohh który zarejestrował się 30 min temu
a co do tej sprawy to wszystko zostało zakończone i chodziło o Isuzu nie o mnie więc wypraszam sobie takie oszczerstwa
Obrazek

ahhohh
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: ahhohh » 4 sie 2015, o 18:33

SzybkiBen wyznacznikiem poprawnych ników :frust: OStrzegam tylko ludzi przed tym tworem, chociaż nie muszę bo w każdym serwisie o waszej "rekrutacji" ludzie potwierdzają moją rację :)

SzybkiBen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: SzybkiBen » 4 sie 2015, o 18:54

Witaj Hecco jak tam na urlopie, od kiedy odszedłeś z naszej społeczności to tylko kłótnie i hejt snują się za tobą.
Obrazek

GokuSSJ
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: GokuSSJ » 4 sie 2015, o 19:26

Powyższa dyskusja pokazuje, że polskie community nie jest w stanie zrobić nic. Powodzenia Ciekawe czy chociaż 1 team znajdziecie do nieistniejącego esportu w upadającej grze.
Akasza napisała :ludzie mają wolno wole

MinotauR69 napisał :W sumie to nie ma znaczenia ile. Łączy się party na serwer utworzony dla gw2specs który sczytuje info z czatów graczy i przez czas bicia bossa ranger potrafi być na topie, oczywiście zależy od bossa, ale chodzi przecież o porównanie do tempesta lub innych depsujących klas. Na indywidualnych testach na gildyjnej arenie z heal turretami, każda z testowanych pod raidy klas bije przez ponad minutę-dwie czyli wykonuje po kilkanaście rotacji (+- bo nikt nie liczy tego aż tak dokładnie).

Xar
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Xar » 4 sie 2015, o 19:37

GokuSSJ pisze :Powyższa dyskusja pokazuje, że polskie community nie jest w stanie zrobić nic. Powodzenia Ciekawe czy chociaż 1 team znajdziecie do nieistniejącego esportu w upadającej grze.

Czy ja wiem, jest sporo Polskich inicjatyw, które działają i mają się bardzo dobrze. Powyższa dyskusja pokazuje raczej, że w gildiach zawsze prędzej czy później trafią się jacyś malkontenci, albo inni toksyczni gracze, no ale w tym wypadku pozostaje jedno: wywalać ich i robić swoje ;)
Ostatnio zmieniony 4 sie 2015, o 19:41 przez Xar, łącznie zmieniany 2 razy

GokuSSJ
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: GokuSSJ » 4 sie 2015, o 21:53

Xar napisał :
GokuSSJ pisze :Powyższa dyskusja pokazuje, że polskie community nie jest w stanie zrobić nic. Powodzenia Ciekawe czy chociaż 1 team znajdziecie do nieistniejącego esportu w upadającej grze.

Czy ja wiem, jest sporo Polskich inicjatyw, które działają i mają się bardzo dobrze. Powyższa dyskusja pokazuje raczej, że w gildiach zawsze prędzej czy później trafią się jacyś malkontenci, albo inni toksyczni gracze, no ale w tym wypadku pozostaje jedno: wywalać ich i robić swoje ;)

*polskich
Akasza napisała :ludzie mają wolno wole

MinotauR69 napisał :W sumie to nie ma znaczenia ile. Łączy się party na serwer utworzony dla gw2specs który sczytuje info z czatów graczy i przez czas bicia bossa ranger potrafi być na topie, oczywiście zależy od bossa, ale chodzi przecież o porównanie do tempesta lub innych depsujących klas. Na indywidualnych testach na gildyjnej arenie z heal turretami, każda z testowanych pod raidy klas bije przez ponad minutę-dwie czyli wykonuje po kilkanaście rotacji (+- bo nikt nie liczy tego aż tak dokładnie).

Rajmund
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Rajmund » 5 sie 2015, o 00:13

Witam wszystkich.
Aż widząc ten temat musiałem założyć konto bo...

Rozumiem...tworzycie team pod patronate, na ESL...Bardzo ciekawe.
Szkoda tylko,że poza Xarem, którego nie widziałem na turniejach, udział brali z tego co wiem, Morgul i Jovik w ToLu.
Mówicie o ESL, czy wystartowaliście na AG?
A, jeszcze jest Uboot i Khai którzy próbowali coś ugrać na ESLu z Various Artist, jednak tylko oni byli z PL. Aktualnie to nie wchodzą chyba za często.
Wiem,że jeszcze jeden gość, meshu, próbował zrobić jakiś team na ESL, ale chyba mu nie wyszło.

Jestem z gildii Guardian Brigade, prowadzę tam PvP. W miarę regularnie staramy się grać na Academy Gaming, jednak nie mamy stałej ekipy.
Tworzę team od jakiegoś czasu ale...niestety dobrych polskich graczy z którymi można stworzyć drużynę, którzy są otwarci na krytykę i chęć rozwijania...sory, nie w tym kraju....a przynajmniej nie w aktualnym momencie.
Tak czy inaczej, razem z ludźmi z gildii próbujemy, ćwiczymy, nie gadamy.

Tak czy inaczej, może warto by pogadać najpierw z ludźmi którzy grali w turniejach i coś połączyć, zamiast stworzyć coś od nowa.
Co do inicjatywy- jestem jak najbardziej za. Pytanie: Kto?
Bo aktualnie to widzę,że nawet sama ekipa Sakulosa mogła by coś skombinować(mowa oczywiście o nRBL). Mają paru całkiem dobrych graczy.

Bo na prawdę, mówicie o ESL a poza nami, to nie było żadnego polskiego teamu nawet na AG :)

Tak więc: poszukujemy jeszcze przynajmniej 1 gracza do teamu. AG EU, ESL. Ele dd(fire) albo Bunker guard :).
Nie, to nie tak,że podbieram graczy. Po prostu my już mamy trzon :)

Ana "ahhohh" nie zwracajcie uwagi. Puf nadal ma problemy emocjonalne i widać zamiast zebrać ludzi, to hejtuje na forach.

Jeszczę parę cytatów:
GokuSSJ - "do nieistniejącego esportu w upadającej grze" - Uważaj, bo podwójny mocarz to może zabić. Czy Ty orientujesz się ku*** w czymkolwiek co się dzieje w community? Nagrody na WTS oraz ESL są coraz większe(nadal nie jest to to samo co w inny grach), ale sama organizacja się poprawia i więcej ludzi gra PvP, bo w innych trybach jest mniej do roboty.

Tak więc siema chłopaki i dziewczyny i do zobaczenia na arenkach.

Xar
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Xar » 5 sie 2015, o 00:18

Rajmund pisze :Witam wszystkich.
Szkoda tylko,że poza Xarem, którego nie widziałem na turniejach, udział brali z tego co wiem, Morgul i Jovik w ToLu.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym zdaniu :P Możesz wyjaśnić?

SzybkiBen
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: SzybkiBen » 5 sie 2015, o 00:31

Jestem otwarty na propozycje, zapraszam do mnie na ts'a ts3.novasociety.com lub podajcie mi swoje ts'y to porozmawiamy, ja mam dwóch ludzi którzy mają czas, chęci i umiejętności wy też macie takich ludzi to dlaczego tego nie połączyć. Dzięki takim akcją wiadomość dociera do wielu osób a nie do małej grupy i wiadomo z kim można dalej rozmawiać.
Obrazek

Rajmund
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Rajmund » 5 sie 2015, o 00:38

Ciebie czasami(czy raczej bardzo rzadko) widzę jak grasz arenki, ale poza tym, to nie widziałem Cię w żadnym teamie na AG czy ESL.
Co tu rozumieć niby?
ToL? Turnament of legend
Jovik z Moruglem to 2 gości z którymi grałem. Wystartowali oni w ToLu, zabrali w ostatnim momencie 2 randomowych gości z hotm i doszli do 1/8.

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks
Nick w GW2: Movie Star

Post autor: sorhed » 5 sie 2015, o 00:39

Rajmund pisze :Nagrody na WTS oraz ESL są coraz większe(nadal nie jest to to samo co w inny grach), ale sama organizacja się poprawia i więcej ludzi gra PvP, bo w innych trybach jest mniej do roboty.

Nagrody nagrodami, ale jak dla mnie strasznie biedne to nasze GW2 PvP. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić ludzi oglądających z wypiekami na twarzy kolejne starcia tytanów. A sam dużo tego oglądam SC/Dota/CS.

Rajmund
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Rajmund » 5 sie 2015, o 00:50

Jakich graczy?
Ci którzy są wymienieni na Waszym forum?
Nie chce mi się tracić czasu na gadanie, które może doprowadzić do niczego.
Zamiast tego jakieś duele, jak normalni ludzie.

Xar
Awatar użytkownika
Jade Armor

Post autor: Xar » 5 sie 2015, o 00:52

Rajmund pisze :Ciebie czasami(czy raczej bardzo rzadko) widzę jak grasz arenki, ale poza tym, to nie widziałem Cię w żadnym teamie na AG czy ESL.
Co tu rozumieć niby?
ToL? Turnament of legend
Jovik z Moruglem to 2 gości z którymi grałem. Wystartowali oni w ToLu, zabrali w ostatnim momencie 2 randomowych gości z hotm i doszli do 1/8.

Wiesz, nic dziwnego, że mnie tam nie widziałeś, bo nie planuję jak na razie bawić się w ESL - rankedy mi w pełni wystarczają. Nie brakuje wyzwań - IMO kiedy zacznę narzekać tam na nudę, to będzie znak że pora wybrać się na poważniejsze mecze. Do tego czasu raczej nie ma sensu. Co do arenek, które grałem z gildią, to z PL składów spotykaliśmy czasem Was z Guardian Bridage, do tego [OLA], [Engba], no i nRBL (coś pewnie pominąłem) - z tymi ostatnimi z tego co pamiętam mieliśmy problemy, no ale na nich trafiliśmy gdy nie byliśmy w pełni formy :P Zresztą to gildia stricte PvP, a nie zapominajmy, że dla nas ważny jest RolePlay. Jeśli wziąć to pod uwagę, to hm... ;) Ogólnie wychodzi na to, że gracze RP skopali nie jednemu *zad* w PvP :tongue: Tak czy owak jeszcze kiedyś ich dorwiemy, heh. Są do pokonania. Ale do czego zmierzam... widać jedno: składów PL w PvP nie brakuje, co jest fajne. Kto wie, może uda sięcoś pokazać też na eslu. Życzę powodzenia.

PS: Obecnie widać mnie na arenkach faktycznie mniej, no ale wróci się do aktywnej gry - jak zawsze ;) Teraz mam trochę innych rzeczy do zrobienia.
Ostatnio zmieniony 5 sie 2015, o 01:02 przez Xar, łącznie zmieniany 8 razy

Rajmund
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: Rajmund » 5 sie 2015, o 01:22

Ale widzisz...
Chodzi o to,że nikt po prostu nie gra, nikt nie organizuje i nie bierze odpowiedzialności...
Tylko my coś staramy sie ugrać. Organizuję sparingi z innymi drużynami, duele z innymi graczami turniejowymi etc.

Rankedowym i unrankedowym "wymiataczom", oraz "chat warriorom" dziękuję. Szukamy ludzi z którymi dobrze się współpracuje, a nie narzekaczy na randomów.

Myślę,że temat zamknięty.
Ja już napisałem do owych gości z Nova. Niby gildia Imperium Malazańskie. Obiło się parę razy o oczy ha Hotm, ale nic więcej.

Kabraxis
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Gandara
Nick w GW2: Kabra Xis

Post autor: Kabraxis » 5 sie 2015, o 08:02

Polska scena PvP to była za czasów GW1, teraz to ani sceny ani PvP.

drabek345
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Post autor: drabek345 » 5 sie 2015, o 08:43

Kabraxis napisał :Polska scena PvP to była za czasów GW1, teraz to ani sceny ani PvP.

nawet shakuras juz jakis czas temu spasowal z probami tworzenia nowego skladu, a mial chlop zaparcie

Następna

Wróć do Newsy